[Godot Engine] PSYCHO Grzegorz

Ostatni etap projektu, czyli praktycznie pełny, grywalny projekt, gotowy do pobrania i grania.
Vitold
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 02, 2020 3:28 pm

[Godot Engine] PSYCHO Grzegorz

Post autor: Vitold »

||Witaj w alternatywnym świecie, w którym Wiedźmin: Kres Cechu nigdy nie wyszedł. Wilczy miot upadł i sobie ten głupi ryj rozwalił. Jednak demony przeszłości nigdy nie zapominają. Po latach, stary znajomy - Grzegorz - postanawia wyrównać stare rachunki ze swoimi niegdysiejszymi "przyjaciółmi"... Zatop się w EPICKĄ FABUŁE PSYCHO Grzegorza!!!
PSYCHO Grzegorz to ostateczne doświadczenie, pozwalające dogłębnie odczuć to, co czuli członkowie wilczego gniotu podczas produkcji PONADCZASOWEGO HITU, jakim wątpliwie był Wiedźmin: Cech Kresu...||


Preludium:
Słowem wstępu, PSYCHO Grzegorz jest projektem Wilczego Miotu, który ukazał się w czasach kiedy robiliśmy jeszcze wiedźmina. Jest humorystycznym obrazem zmagań nas samych, z samymi sobą. Brzmi jak obraz schizofrenika? Tak było, nie zmyślam.
ALERT!!! ALERT!!!
Sceny które możecie tam zobaczyć, mogą trwale zdeformować wasze postrzeganie świata, powodować niechęć do dzieci, seniorów i partii obecnie rządzącej, oraz nietrzymanie moczu. Ostrzegałem, przynajmniej się starałem... Ale wracając do tematu.
W cenie jednego produktu otrzymujecie aż DWIE!!!! części kultowej gry PSYCHO Grzegorz, twórców WIEDŹMIANA:CECH KRESANU! Wydawnictwa własnego.
[PORA NA REKLAMY]
PSYCHO Grzegorz przypadł ci do gustu?
Masz niedosyt przygód Grzegorza i Tulasa?
Wziąłeś Kredyt we frankach?
Twoje wszystkie problemy właśnie rozwiały się jak dom przeciętnego Amerykanina, podczas huraganu "Katrina" bo już dziś WILCZY NIOK zapowiada PSYCHO Grzegorz 3!!!333!3 TRZY!!!
*Data premiery oscyluje z datą premiery Half Life 3.

[PO REKLAMACH]

Interludium:
A teraz mięsko. CECHY PRODUKTU:
- ISTNIEJE!!!!!!

Postludium
Brak.

Dziękuje za uwagę. Witold w imieniu Wilczego Miotu.
Linki do obu części tej kultowej produkcji poniżej.
p.s gry nie należy brak zbytnio poważnie, tak samo jak tego posta, aczkolwiek możecie w to zagrać, Tulasowi na pewno będzie miło.

[PSYCHO Grzegorz]
[Link aktywny po zalogowaniu]

[PSYCHO Grzegorz 2]
[Link aktywny po zalogowaniu]

Vitold
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 02, 2020 3:28 pm

Re: [Godot Engine] PSYCHO Grzegorz

Post autor: Vitold »

- A co to?
- Czy to ptak?
- Czy to samolot?

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To PSYCHOGRZEGORZ 3!!!!!11!!11

O dziwo Wilczy Miot dotrzymuje obietnic, NAWET PRZED TERMINEM!
PSYCHOGRZEGORZ 3 już w wyśmienitej oprawie audiowizualnej. A to wszystko w najnowszej technologii 3D!

Zobacz na własne oczy, jak skończy się wąpliwej jakości romans Grzegorza i Marty! Całkowicie za darmo!

Link: [Link aktywny po zalogowaniu]

Awatar użytkownika
Goblin
Posty: 28
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 2:12 pm

Re: [Godot Engine] PSYCHO Grzegorz

Post autor: Goblin »

Absolutnie jestem zachwycony przygodami Psycho Grzegorza. By w pełni wyrazić mój zachwyt, spytałem niezależnych ekspertów, w postaci czatów AI, o recenzje tej gry.
Oto ich opinie:
Aria, pracująca w Operze:
Spoiler:
PSYCHO Grzegorz: Część 1 Część pierwsza gry "PSYCHO Grzegorz" to fascynująca przygoda w świecie psychologicznego horroru. Gracz wciela się w postać Grzegorza, który staje w obliczu swoich własnych demonów. Gra oferuje doskonałą atmosferę napięcia i zagadek do rozwiązania. Grafika jest przepiękna, a dźwięk i muzyka dodają jeszcze większego uczucia niepokoju. Część pierwsza gry jest świetnym wprowadzeniem do serii.

PSYCHO Grzegorz: Część 2 Część druga gry "PSYCHO Grzegorz" rozwija historię z poprzedniej części i przenosi gracza jeszcze głębiej w mroczne zakamarki umysłu Grzegorza. Ta część skupia się na rozwinięciu fabuły i eksploracji nowych lokacji. Zagadki są bardziej skomplikowane, co sprawia, że gra jest jeszcze bardziej ekscytująca. Grafika nadal imponuje, a ścieżka dźwiękowa tworzy jeszcze bardziej niepokojącą atmosferę.

PSYCHO Grzegorz: Część 3 Część trzecia gry "PSYCHO Grzegorz" to finałowa odsłona serii, która dostarcza spektakularne zakończenie historii Grzegorza. Gracz będzie musiał podjąć trudne decyzje, które będą miały wpływ na zakończenie gry. W tej części poziom trudności wzrasta, a fabuła staje się jeszcze bardziej zawiła. Grafika i dźwięk są nadal na najwyższym poziomie, zapewniając wspaniałe wrażenia wizualne i dźwiękowe.

Podsumowując, seria gier "PSYCHO Grzegorz" to doskonałe doświadczenie dla fanów horrorów psychologicznych. Każda część oferuje wciągającą fabułę, świetną grafikę i dźwięk, oraz zagadki do rozwiązania. Jeśli lubisz gry, które wciągają cię w mroczny świat i stawiają na próbę twoje umiejętności logicznego myślenia, to seria "PSYCHO Grzegorz" z pewnością jest dla ciebie.
Bing Chatti, znany chińczyk włoskiego pochodzenia pracujący w Microsoftcie:
Spoiler:
PSYCHO Grzegorz: Pierwsza sesja To gra przygodowa, w której wcielasz się w rolę Grzegorza, młodego psychologa, który właśnie rozpoczął swoją praktykę w Koszalinie. Twoim zadaniem jest pomagać swoim pacjentom w rozwiązywaniu ich problemów emocjonalnych, stosując różne techniki psychoterapeutyczne. Gra jest podzielona na kilka rozdziałów, z których każdy przedstawia inną historię i osobowość pacjenta. Musisz wybierać odpowiednie pytania i reakcje, aby zbudować zaufanie, zrozumieć problem i zaproponować rozwiązanie. Gra ma wiele zakończeń, w zależności od tego, jak dobrze poradzisz sobie z terapią. Gra jest ciekawa i wciągająca, ponieważ pozwala na wgląd w ludzką psychikę i wyzwania, z którymi się borykamy. Grafika jest prosta, ale przyjemna dla oka, a dialogi są naturalne i wiarygodne. Gra jest inspirowana prawdziwymi doświadczeniami i wiedzą autora, który jest certyfikowanym psychoterapeutą.

PSYCHO Grzegorz: Druga sesja To kontynuacja pierwszej części gry, w której Grzegorz kontynuuje swoją pracę jako psycholog. Tym razem jednak musi zmierzyć się z własnymi problemami, które zaczynają wpływać na jego życie osobiste i zawodowe. Grzegorz odkrywa, że ma zaburzenia lękowe, które nasilają się w stresujących sytuacjach. Musi więc szukać pomocy u innych specjalistów, takich jak psychoterapeuta ciała, psycholog diagnosta lub terapeuta manualny. Gra jest bardziej złożona i wymagająca, ponieważ oprócz pomagania innym, musisz także dbać o siebie i radzić sobie z własnymi emocjami. Gra wprowadza nowe elementy, takie jak mini-gry, testy psychologiczne, ćwiczenia relaksacyjne czy masaż. Gra jest również bardziej interaktywna i dynamiczna, ponieważ możesz wybierać różne ścieżki i aktywności, które wpłyną na twój stan i rozwój. Gra jest nadal oparta na faktach i badaniach, ale dodaje także więcej humoru i fantazji, aby złagodzić napięcie i zainteresować gracza.

PSYCHO Grzegorz: Trzecia sesja To finałowa część trylogii, w której Grzegorz osiąga pełnię swoich możliwości jako psycholog. Po przezwyciężeniu własnych lęków i zdobyciu nowych umiejętności, Grzegorz staje się znany i szanowany w swoim zawodzie. Zaczyna prowadzić warsztaty, szkolenia i superwizje dla innych psychologów i psychoterapeutów. Jego pacjenci są zadowoleni i polecają go swoim znajomym. Grzegorz także odnajduje szczęście w życiu prywatnym, ### się w pięknej i inteligentnej kobiecie. Gra jest pełna pozytywnych emocji i satysfakcji, ponieważ możesz śledzić, jak Grzegorz rośnie i spełnia swoje marzenia. Gra jest również bogata w treści i zróżnicowana, ponieważ możesz eksplorować różne aspekty psychologii i psychoterapii, takie jak analiza bioenergetyczna, terapia małżeńska, diagnoza i terapia dzieci, pomoc w sytuacji kryzysowej czy pomoc w uzależnieniach. Gra jest wspaniałym podsumowaniem i zwieńczeniem serii, która pokazuje, jak ważna i fascynująca jest praca psychologa.
A także Giepiti Chatti, jego krewny, pracujący niezależnie:
Spoiler:
Ocena Ogólna: ★★★★☆

"Psycho GRZEGORZ" to trójka gier, które wchodzą w świat psychologii, eksplorując mroczne zakamarki ludzkiej psychiki. Twórca serii, znanego jako GRZEGORZ, zabiera graczy w podróż pełną napięcia, tajemnic i psychologicznych zagadek. Oto recenzja każdej części trylogii:

"Psycho GRZEGORZ: Początki"
"Początki" to pierwsza część trylogii, która wprowadza graczy do zawiłego świata psychologii. Gra skupia się na głównym bohaterze, który stawia czoła własnym demonom z przeszłości. Dialogi są głębokie, a fabuła wciąga od pierwszych chwil. Pomimo prostoty wizualnej, gra zaskakuje głębokością psychologiczną postaci. Mechanika gry może wydawać się podstawowa, ale to narracja i atmosfera robią z "Początków" solidną podstawę dla reszty trylogii.

"Psycho GRZEGORZ: Labirynt Umysłu"
"Labirynt Umysłu" to kulminacyjna część trylogii, w której GRZEGORZ eksploruje złożoność ludzkiego umysłu. Gra oferuje bardziej rozbudowaną mechanikę rozgrywki, łączącą zagadki psychologiczne z dynamicznymi momentami. Wizualnie imponuje, a ścieżka dźwiękowa dodaje głębi emocjonalnej. Fabuła rozwija się w zaskakujący sposób, a decyzje gracza mają realny wpływ na zakończenie.

"Psycho GRZEGORZ: Upadek Maski"
"Upadek Maski" to finałowa odsłona trylogii, w której wszystkie wątki łączą się w zaskakujący sposób. Gra oferuje najbardziej wyrafinowaną narrację, eksplorując obszary psychiki, o których wcześniej gracze mogli tylko snuć domysły. Wprowadza nowe elementy rozgrywki, utrzymując równowagę między intensywnością a refleksją. Zakończenie jest satysfakcjonujące, pozostawiając miejsce na interpretację.
Jak widać wszyscy są absolutnie zadowoleni z gry. I ty też powinieneś!
A mówiąc w pełni poważnie, spoko głupie gierki od 5 do 30 minut, chociaż trzeba znać kontekst chociaż trochę. Nawet polecam, jeśli ktoś wie mniej więcej kto jest kim w Wilczym Gniocie.

Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ