[ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

@Rubinusie ;) Gierka ma się świetnie. Dziś kończę interaktywne intro i przechodzę powoli do map i rozgrywki. System walk już jest praktycznie gotowy, dzięki @Reptile mam to, co chciałem, żeby w nim było :) Dzięki Reptile :) Wracając, rozgrywkę muszę jak najbardziej urozmaicić, oprócz przeciwników, którzy będą ją nam utrudniać, zrobię jeszcze masę przeszkód przez które gracz będzie musiał przejść.

@X-Tech W odpowiednim czasie sprawdzisz grę ;) Mam nadzieję, że moja produkcja sprosta Twoim oczekiwaniom :), Jeżeli chodzi o audio, dziś pół dnia ściągałem ścieżkę dźwiękową z sześciu gier o Żółwiach Ninja, między innymi gier z nesa. Również wycinałem dźwięki se, mam już ich ponad 30.
Napędem humor i audio z pewnością :)

Pod koniec maja planuję opublikować nowości, tak więc Małe Zmiany doczekają się Dużych Zmian ;)

Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Loyni »

Spoiler:
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
śr maja 05, 2021 10:38 pm
@Rubinusie ;) Gierka ma się świetnie. Dziś kończę interaktywne intro i przechodzę powoli do map i rozgrywki. System walk już jest praktycznie gotowy, dzięki @Reptile mam to, co chciałem, żeby w nim było :) Dzięki Reptile :) Wracając, rozgrywkę muszę jak najbardziej urozmaicić, oprócz przeciwników, którzy będą ją nam utrudniać, zrobię jeszcze masę przeszkód przez które gracz będzie musiał przejść.

@X-Tech W odpowiednim czasie sprawdzisz grę ;) Mam nadzieję, że moja produkcja sprosta Twoim oczekiwaniom :), Jeżeli chodzi o audio, dziś pół dnia ściągałem ścieżkę dźwiękową z sześciu gier o Żółwiach Ninja, między innymi gier z nesa. Również wycinałem dźwięki se, mam już ich ponad 30.
Napędem humor i audio z pewnością :)

Pod koniec maja planuję opublikować nowości, tak więc Małe Zmiany doczekają się Dużych Zmian ;)
Nowości?, czyli co konkretnie?

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: X-Tech »

Jeśli w grze będzie się dużo działo w każdej chwili fabularnie i nie tylko fabularnie a będzie to wzbogacone odpowiednio energetyczną muzyką i napędzane humorem może być energetyczna niepozorna bomba.

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

@Loyni Konkretnie? Tego nie mogę powiedzieć, a raczej napisać ;) Nie chcę zapeszać. Ogólnie, będzie aktualizacja całego tematu z projektem. Zobaczycie jak mniej więcej, będzie wyglądać gra, gdy ją skończę :)

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: mickul7682 »

Dłubiesz i dłubiesz. Gra wygląda ciekawie, chociaż po Dzieciach mam wysokie oczekiwania względem tej gry.

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Staram się jak tylko mogę ;)

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: mickul7682 »

Nie wątpię.

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: PInroz »

Trzymam kciuki, by gra powstała... jak najszybciej :D

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Dzięki @PInroz :) Trzymaj, trzymaj :) Zostały mi jeszcze ponad dwa tygodnie do opublikowania postępu prac nad projektem :) Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu moja koncepcja Żółwi Ninja JRPG ;)

Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Loyni »

Dlaczego sobie założyłeś jakiś termin?
- pracuj spokojnie, lepiej wydać grę później a dopracowaną niż mieć niedoróbki a potem siedzieć i ją poprawiać. Tym bardziej, że po publikacji
projektu z bugami, społeczność będzie wywierac presję aby ją poprawić. WIęc no, nie śpiesz się kolego. :) ;)

ODPOWIEDZ