Świnie w Kosmosie 2

Ostatni etap projektu, czyli praktycznie pełny, grywalny projekt, gotowy do pobrania i grania.
Awatar użytkownika
Sefiro
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:21 pm

Świnie w Kosmosie 2

Post autor: Sefiro »

Obrazek

Gatunek: Przygodowa/RPG
Czas przejścia: 50 min

"Tragedia! Kapitan Proshenko zostaje porwany! Kamandor Trocki - miłośnik jego
raciczek- podejmuje desperacką misję ratowania swojego kapitana…
Tymczasem w galaktyce zapanował chaos. Po upadku imperium Złego Wilka,
pojawia się nowa mroczna siła, która nie spocznie, aż zniszczy trzodę chlewną
w całej galaktyce..."

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kontynuacja gry z pierwszego Konrad Championship.
Gra to rozwinięcie tego wszystkiego co było w pierwszych Świnkach.
Jeszcze więcej humoru z lekkimi elementami przygodówki i RPG.
Znajomość poprzedniej części nie jest wymagana,
w grze jest cutscenka streszczająca wydarzenia z pierwszej części.
Obrazek
Obrazek
[Link aktywny po zalogowaniu]
[Link aktywny po zalogowaniu]
(Nie wymaga RTP)

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: Świnie w Kosmosie 2

Post autor: Rubin »

:o Zwrok mnie chyba nie myli, ale @Sefiro, teraz mnie zaskoczyłeś !
O ile pierwsza część mnie zachwyciła, za chwilę biorę się za pobieranie drugiej ^^
- Jestem w totalnym szoku

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: Świnie w Kosmosie 2

Post autor: Akser »

Również jestem bardzo zaskoczony, a tym bardziej że autor kompletnie nic nie zapowiadał :mrgreen:
Troche dzisiaj zapowiedzi na forum się pojawiło, LifeLoop, Wiedźmin i Teraz dostępne Świnki Dwójeczka.

No będzie w co grać dzisiejszego wieczoru, jak ogram, dam znać :) :) ;)

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: Świnie w Kosmosie 2

Post autor: Rubin »

Dobra udało się ograć gierkę, zdążyłem.
Więc po kolei, bardzo fajne zrobione niestandardowo Menu ;]
dalej, fajnie zastosowanie do powrotu pierwszej części i wspominek pod postacią pamiętnika, no i dalej... fabuła się toczy ;]
W pierwszej części, miałem właśnie zastanowienie apropos tych potworo-piesków, a tutaj niespodzianka, bo jest to drugorzędna postać zaraz przy głównym bohaterze i ba!, nawet przez chwilę przyjdzie się w niego wcielić ;]

Jak przy pierwszej odsłonie tak i w tej miałem wiele momentów, gdzie się uśmiałem, Fabularnie, jak to świnki z pierwszej części tak i tutaj jest to zachowane, a mianowicie luźna fabuła (ale jest!) oraz, dawka dobrego humoru.
Uśmiałem się kiedy, nasz piesko-towarzysz zaczął wypluwać różne przedmioty, aż udało mu się w końcu wygrzebać Laptopa dla bohatera :lol:
Spoiler:
Obrazek
Od strony technicznej, fajne mechaniki się znalazły, a najbardziej mi się podobała walka z dużą świnką i rzucanie bombami, no tego to się kompletnie nie spodziewałem. Wcześniej, kiedy lałem się z zakapturzoną postacią i mogłoby się wydawać że walka będzie przegrana, za chwile świnki zaczęły tańczyć i ekran zaczął kolorowo migać aż z czasem wyskoczyło to: :lol:
Spoiler:
Obrazek
W pierwszej sekundzie miałem chwile zastanowienia, ale na szczęście to nie błąd gry, a taka niespodzianka ^^

Mapki jak przy pierwszej części starannie wykonane i przyjemne, no a muzyczka, również dobrana klimatycznie i tak typowo świnkowo ;]

P.S - zdradzę jako tajemnicę, ale była podobno jeszcze jedna świnka, więc zamiast trzech, tak naprawdę, były Cztery :)

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: Świnie w Kosmosie 2

Post autor: McLaren »

A cóż to takiego? Ale miła niespodzianka :) Muszę w to zagrać i reckę napisać :D

Awatar użytkownika
Diego
Posty: 65
Rejestracja: wt cze 09, 2020 10:27 am

Re: Świnie w Kosmosie 2

Post autor: Diego »

Grałem dzisiaj najpierw w pierwszą część, nastepnie w kolejną która wyszła wczoraj i fajnie obie się ze sobą łączą.
Przyjemna, humorystyczna gierka na poprawę humorku ;].
Nie rozumiałem natomiast dlaczego autor zdecydował się na świnie które sa w kosmosie ? :ugeek:
ale nastepnie doczytałem że gra jest konkursowa, więc zakładam że takie były jego zasady ;]
Bardzo ciekawa historia i świetnie że Sefiro zechciał ją kontynuować i pokazać dalsze przygody świnek ;]

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: Świnie w Kosmosie 2

Post autor: McLaren »

Sefiro oniemiałem z wrażenia grając w Twoją grę ;) Gra jest bardzo humorystyczna :)

Gra jest wykonana bardzo starannie pod każdym względem. Akcja toczy się bardzo zwinnie, dzięki czemu gracz się nie nudzi, a wręcz przeciwnie. Motorem napędowym całej gry jest jej ciekawa historia, oraz niespodziewane zwroty akcji. Mechanicznie urozmaicone walki cieszą oko.
Sefiro widać, że znasz się dobrze na grach jrpg, co zresztą widać w Twoich projektach. Mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze nie raz nas zaskoczysz ;)

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: Świnie w Kosmosie 2

Post autor: Akser »

Dobra zapomniałem o tym napisać, ale od początku.
Gierka bardzo fajna i przyjemna, fajne nawiązanie do pierwszej części i wspomnienie przedstawionew postaci pamiętnika, oraz
duża dawka pozytywnego humoru.

Niby zwykła gra, ale jednak zawsze coś się dzieje, systemy walki i zadania mocno i fajnie rozbudowane, więc przez te 30-40 minut ani przez chwilę się nie nudziłem, bo zawsze coś się działo.

Świnki 2 to właśnie ten przykład, gdzie opłacało się zrobić pełną wersję i kontynuację przygód z demówki.

Deranus
Posty: 27
Rejestracja: śr cze 03, 2020 8:27 am

Re: Świnie w Kosmosie 2

Post autor: Deranus »

Z moich spostrzeżeń:
1. Battlersy galaretek w dwójce to recolor Jagódki z jedynki;
2. Mi się tylko wydaje, czy w momencie, gdy patrzymy z statku na tą świńską bazę, słychać w tle odgłos z SCP?
3. Wsm istnienia czwartej świnki mogliśmy się domyślać w 1. części, w końcu na statku były cztery kapsuły ratunkowe, prawda?
4. Kto trzyma koło łóżka niewidzialny papier toaletowy (w domku startowym)? Wyjaśni mi to ktoś?
5. @Sefiro, czy ty chcesz zrobić prequel/trójkę/samodzielny dodatek do jedynki :o ?
Poza tym, świetny sequel, brawo @Sefiro

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: Świnie w Kosmosie 2

Post autor: Rubin »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt sie 04, 2020 7:11 pm
5. @Sefiro, czy ty chcesz zrobić prequel/trójkę/samodzielny dodatek do jedynki :o ?
Poza tym, świetny sequel, brawo @Sefiro
Może się nie znam, ale czy jest warto stworzyć III część świnek ?
- to jest zdecydowanie gra, której największym atutem jest fabuła, więc tworząc kolejną wersję... Może to się tak skończyć jak z dobrymi filmami które mają 1 i 2 część dobrą, a kolejne, stają się przekombinowane..
Filmy jak Krzyk, Piła, Oszukać Przeznaczenie ;d..<-- może to nie ma nic wspólnego z RM, ale żeby tak dobitnie został zrozumiany przekaz mojej wiadomości ^^

Nie zmienia to jednak faktu że ostateczna decyzja i tak należy do @Sefiro

ODPOWIEDZ