[RPGVXAce] Umiłowanie

Tutaj znajdziesz wszystkie projekty, które są w trakcie tworzenia. Nie są ukończone, ale już mają grywalną formę (wersje demo).
Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [RPGVXAce] Umiłowanie

Post autor: Loyni »

Zagrałem. Bardzo przyjemna estetycznie i czysto graficznie wykonana gra z humorem. Od początku budowane napięcie co tylko mnie podkrecało dalej aby grać. Powiem szczerze, jak zawsze robie sobie przerwy bo coś mnie oderwie, tak tutaj zagrałem na jednym wdechu. Świetny tytuł i najbardziej podobały mi sie scenki, oraz wykonanie map. Humor, owszem też niczego sobie, ale bardziej bym to widział w poważnych klimatach.

Fajnie zaaranżowana gra fabularnie, widać że autor miał na nią pomysł. ;)

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [RPGVXAce] Umiłowanie

Post autor: McLaren »

@Katarzyn Pleopucja gra jest naprawdę świetna oraz klimatyczna :) Jedyne co mi się nie podobało i nie pasowało do gry, to przekleństwa.

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [RPGVXAce] Umiłowanie

Post autor: Natan Zuckerkandl »

@Katarzyn Pleopucja stworzyłeś naprawdę dobrą grę, spędziłem przy niej miło czas, dzięki :) a i czekam na więcej ;)

Awatar użytkownika
Katarzyn Pleopucja
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 06, 2020 12:59 pm

Re: [RPGVXAce] Umiłowanie

Post autor: Katarzyn Pleopucja »

Dzięki bardzo wszystkim za miłe słowa :D motywują!

Te przekleństwa ograniczę do minimum jako już rzekłem, nie ma co nimi faszerować rozgrywki. Za jakieś 2 tyg. powinienem wrzucić kolejną część, ale terminy to nie żyją ze mną za pan brat, więc nie obiecuję też :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [RPGVXAce] Umiłowanie

Post autor: Rubin »

(News o grze na stronie! [Link aktywny po zalogowaniu])
Zachęcam do zagrania w grę i komentowania. Autor z pewnością będzie wdzięczny ! :!: :!:

Awatar użytkownika
Diego
Posty: 65
Rejestracja: wt cze 09, 2020 10:27 am

Re: [RPGVXAce] Umiłowanie

Post autor: Diego »

Nowatorska, lekka i przyjemna gra. Poziomy są zróżnicowane, mapy są duże i trzeba się sporo nabiegać wciskając różne przyciski. Jedyne czego mi brakowało to z pewnością jakieś klimatycznej muzyki w tle. Jakieś energicznej bitówki. Jednak na luźny wieczór to całkiem spoko gra.

Awatar użytkownika
Katarzyn Pleopucja
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 06, 2020 12:59 pm

Re: [RPGVXAce] Umiłowanie

Post autor: Katarzyn Pleopucja »

Hej, sorry, ogólnie ostatnio rzucało mnie między różnymi tworkami, głównie opowiadania, bo też pisuję.
Się nie odzywałem, bez sensu, żebym zapowiadał jakieś terminy, bo w moim przypadku to bez sensu... :(

Chciałam tylko zapewnić, że "Umiłowanie" powstanie : D, ale jak wyżej - terminu nie podaję.

Trochę się opóźni jednak, bo wróciłem do poprzedniej gry, którą zacząłem kiedyś. Jest dość długa, nawet bardzo, ale już jestem na wykończeniu niemal. Także wyrzeźbię tę poprzednią, wrzucę ją na forum, a potem wrócę do Umiłowania ; D

Wyczekujcie "Bajora" : D
(terminu też nie podaję, bo u mnie to działa sinusoidalnie xD Bywa, że przez miesiące nie siadam do Makera, bo wciąga mnie pisanie, a potem wchodzę na falę Makera na jakiś czas)

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [RPGVXAce] Umiłowanie

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Piszesz opowiadania? A jakie?

Awatar użytkownika
Katarzyn Pleopucja
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 06, 2020 12:59 pm

Re: [RPGVXAce] Umiłowanie

Post autor: Katarzyn Pleopucja »

Raczej specyficzne...
Abstrakcja, humor - w to mierzę :D
Na początku czerwca wysłałem coś tam do wydawnictwa, ale raczej nie wstrzeliłem się z gatunkiem, bo tam przyjmują fantastykę, a w moim tworku dominowała właśnie groteska. Może jeszcze coś tam będę z tym próbował...
Zdarza się, że wrzucę coś na forum Via Appia, ale rzadko. (forum chyba niestety umarło już jakiś czas temu swoją drogą, nie kwitnie raczej w każdym razie)
Potrafię pisać "w miarę" książkowo (wg opinii 1 czytelnika, acz wiarygodnego xD), ale jakoś mnie to w ogóle nie jara. Poza tym nie jara mnie wydawanie (ach sławo, żegnaj : D), a sam fun z pisania.

Na dniach wrzucę takie jedno głupie moje opowiadanie a YouTube odczytane przez kuzynkę (5 minut) poparte obrakami z painta xD
(plastykę zaniedbywałem niebotycznie, więc poziom rysunków jest oczywisty ; D)
Ono akurat jest skrajnie specyficzne. Ostatnio jakoś bardzo udziwniam.
Dam może link w podpisie, choć na razie wydaje mi się, że te obrazki biedne w paincie tylko psują...

Uu, się rozpisał Katarzyn xD

Awatar użytkownika
KorHabas93
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 24, 2022 11:54 pm

Re: [RPGVXAce] Umiłowanie

Post autor: KorHabas93 »

Screeny wyglądają zachęcająco, chociaż uważam, że autorska grafika zrobiłaby lepszy klimat.

ODPOWIEDZ