Szablon zakładania tematu w dziale "Projekty"

Miejsce dla projektów użytkowników
Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Szablon zakładania tematu w dziale "Projekty"

Post autor: HGS »

TYTUŁ:
W tytule musi być zawarta informacja o silniku lub wersji programu, na którym projekt powstaje.

Przykłady:
[Unity] Moja super opowieść
[RMXP/RPGXP] Mój testowy projekt
[RMVXA/RPGVXAce] Super opowieść o kotkach

Jednym słowem [silnik]Tytuł gry

Kolejnym ważnym aspektem jest prezentacja. Ta może być napisana w języku polskim i angielskim jednak mimo wszystko fajnie byłoby, gdyby anglojęzyczne gry posiadały również opis w wersji PL [Nie każdy zna języki, by się połapać o co chodzi w prezentacji]. Prezentacja musi być prowadzona przez autora w miarę możliwości starannie. Pierwszy post w temacie jest WIZYTÓWKĄ projektu, a więc warto o to dbać.

WYMAGANE:
- Tytuł [Może to być grafika lub zwykły tekst.]
- Gatunek [Warto dodać informacje z jakim gatunkiem mamy do czynienia. :)]
- Minimum 2 zdjęcia projektu ukazujące rozgrywkę [Zdecydowanie zalecamy, aby tych było więcej. :D 6+]
- Opis [Podstawą zakładania tematu projektu jest posiadanie opisu gry, którą tworzysz.]
- Autorzy [Jeśli grę tworzy kilka osób lub gra używa skryptów innych twórców nie zapomnij o nich.]

PROPONOWANE:
- Opisz w kilku słowach fabułę.
- Jeśli twoja gra posiada autorską muzykę, to pochwal się nią.
- Posiadasz zwiastun swojej gry? Będzie nam miło jeśli zdecydujesz się pokazać go szerszej publice. :)
- Posiadasz dedykowany fanpage projektu na Facebooku? Warto umieścić tu taką informację!
Szablon: ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ Tytuł gry: Podtytuł gry ▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩ TYTUŁ: [Tytuł gry: Podtytuł gry]
GATUNEK: [Rodzaj gatunku gry]
AUTOR: [Autor / autorzy gry]
SILNIK: [Nazwa silnika]
WERSJA: [Opcjonalnie]
JĘZYK: [Języki]
POZOSTAŁE PROGRAMY: [Opcjonalne informacje o innych programach jak Paint, Gimp itp]
▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩〄▩ [Opis gry, którą tworzysz może zawierać różne informacje. Możesz wspomnieć coś o fabule, mechanice czy nawet nawiązaniach do innej twórczości. Bardzo ceni się też twórców, którzy posiadają własne zasoby graficzne, muzykę, dźwięki - wspomnij o tym :) ]

Screeny z gry: [Screeny powinny przedstawiać grę w trakcie rozgrywki, lecz warto też wrzucać koncept arty i inne grafiki powiązane z projektem. Ta strona pomoże wam "hostować" wasze obrazki, by później móc użyć ich na forum: [Link aktywny po zalogowaniu]]
Spoiler:
Przykładowy obrazek
Obrazek
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ Często zadawane pytania:

Czy mogę użyć tego szablonu w swoim projekcie?
Po to powstał ten szablon, by użytkownik mógł z niego skorzystać. :)

Czy wątek mojego projektu musi wyglądać identycznie jak wzór powyżej?
Nie musi. Dla nas najważniejsze jest, by wszystkie niezbędne informacje były zawarte w temacie projektu. Układ opisów zależy od użytkownika.

Czy mogę założyć temat projektu i uzupełnić go w późniejszym terminie?
Tak. Pod warunkiem, że spełnia on podstawowe wymagania i zawiera podstawowe informacje.

Co jeśli nie posiadam loga / grafiki z tytułem mojej gry?
Ważne, by był duży napis. Brak loga lub ładnej grafiki tytułu nie łamie zasad wrzucania tematu z grą.

Wyczulam bardzo na to, by opisy nie łamały regulaminu forum: [Wymagane logowanie]
Wszelkie pytania na temat zakładania nowych wątków z projektami możecie zadawać w tym temacie. Sama treść tego posta może ulec zmianom.

ODPOWIEDZ