[FPS Creator]Infiltracja v2

Ostatni etap projektu, czyli praktycznie pełny, grywalny projekt, gotowy do pobrania i grania.
Awatar użytkownika
Zombik
Posty: 21
Rejestracja: wt cze 09, 2020 8:54 pm

[FPS Creator]Infiltracja v2

Post autor: Zombik »

Tytuł: Infiltracja v2
Silnik: FPS Creator Classic

Od autora:
Jakiś czas temu (już 3 lata jakoś) podzieliłem się z wami grą o nazwie Infiltracja. Była to prosta, przepełniona akcją gra 3D. Postanowiłem przerzucić tę samą grę, ale na inny silnik, upiększyć ją i ulepszyć. Ciężko powiedzieć czy się to udało, czy też powstał totalny crap, który mógłby śmiało startować w seriach "Zagrajmy w Crapa" czy "Najgorsze gry wszechczasów". Jako, że są to moje poniekąd zabawy w 3D to dalece temu do oryginału, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, ale postanowiłem się z wami podzielić tym tworem. Pracę nad grą zacząłem jakiś czas temu, ale niedawno wróciłem i spiąłem się, by to dokończyć. Podobnie jak w oryginale - przyjdzie nam przejść 3 etapy; metro, blokowisko i klatki schodowe/siedzibę bossa.

Fabuła:
Jako samotna femme fatale, Clara Roft udało ci się odnaleźć siedzibę mafii i prania brudnych pieniędzy. Masz nadzieję, że ich ślad zaprowadzi cię do szefa rodziny Cranello. Pora oczyścić to miasto z brudu.

Download:
[Link aktywny po zalogowaniu]

Dodatkowe informacje:
- szukajcie uważnie apteczek rozlokowanych na planszach.
- loadingi prawdopodobnie się nie zacięły, po prostu długo wczytują (zwłaszcza poziom 2)
- czasem pokazuje amunicję pistoletu jako 0, wystarczy wtedy ponownie chwycić za pistolet (cyfry 1,2,3,4)

Sterowanie:
WSAD - chodzenie
Mysz - obrót kamery i strzelanie
Shift - bieg
R - przeładuj
Spacja - skok
1,2,3,4 - zmiana broni
Enter - otwórz drzwi

Screeny:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ