[RMVX] Rycerska Opowieść - Pełna Wersja

Ostatni etap projektu, czyli praktycznie pełny, grywalny projekt, gotowy do pobrania i grania.
Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [RMVX] Rycerska Opowieść - Pełna Wersja

Post autor: Loyni »

Zagrałem w grę i zapoznałem się z opiniami innych.
Wstępnie, dialogi i fabuła spodobały mi się. Dobrze wykonane intro i wprowadzenie do gry.
Może inni lubią że od razu jest wszystko przedstawione, cała fabuła. Natomiast ja, wolę są sam kawałek po kawałku odkrywać.
Dialogi, co prawda posiadają klimat. Jednakże, odrobine w nich brakuje konsekwencji fabularnej. Mam na myśli to że ogólnie świat jest przedstawiony jako średniowiecze, a potrafią wystąpić wyrazy typu: "hajs", "fajnie". Widziałem że ktoś o tym wspominał i też to zwróciło moją uwagę,
Troche się to gryzło mi, no ale. Nie zawsze musi być cukierkowo.

Mapping z zwenątrz, bardzo fajnie wygląda. Serio, lokacje, jak lasek czy takie wzgórza, które widziałem super wyglądają.
Troche jak z fabułą tak samo i z mappingiem, brakowało mi konsekwencji jeśli chodzi o rozmiary domków z zewnątrz, a rozmiary pomieszczeń w środku. Poatrząc na domek z zewnątrz, jest on średnich rozmiarów, a w środku, normalnie willa 100x100 :D (szkoda że w realnym świecie tak się nie da). Fajnie wyglądał domek na początku, z widocznymi ścianami z zewnątrz i fajnie zagospodarowanym wnętrzem i zaprojektowanym układem ścian.

Muzyka bardzo fajnie wkomponowywała się w klimat. Nie znam się aż tak mocno na grach, skąd jest, gdzie była używana wcześniej, czy to RTP, czy RIP. Natomiast, fajnie to wszystko jest podkręcane klimatycznie.

Ogólnie gierkę polecam. jak na pierwszy projekt (bo z tego co pamiętam, to twoja jedna z pierwszych gier). Prezentuje się ciekawie i z miłą chęcią, polecę grę każdemu początkującemu makerowcowi!

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [RMVX] Rycerska Opowieść - Pełna Wersja

Post autor: Akser »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
śr kwie 14, 2021 9:18 am
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt kwie 09, 2021 10:38 pm
Gra ma posiada niezwykły klimat fabularny i uważam ze jest to najlepszy plus tej gry.
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz kwie 04, 2021 10:45 pm
Najmocniejszą stroną tej gry jest fabula i dialogi.
Ktory fragment fabuly podobal wam sie najbardziej? Macie ulubione postacie? Ja jestem jakies 7h w grze i juz mam ulubionych bohaterow, ale ciekaw jestem czy inni odczuwaja to tak samo jak ja. :mrgreen:

zadać pytanie o szczegóły kiedy w te grę grałem rok temu xd. Dialogi ogólnie są ciekawie nie są napisane bez sensu nie mając ładu i składu.
mam wysłać screeny z linijek konkretnych wiadomości żeby odpowiedź była satysfakcjonująca? :lol:
Nie wypowiadam się na temat jednej konkretnej wiadomości, a na temat całej gry, więc jak chcesz to ci mogę wrzucić całą sklatkowaną grę i wrzucić tutaj ponad 1000 obrazków, ale raczej redakcja nie byłaby z tego zadowolona.

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [RMVX] Rycerska Opowieść - Pełna Wersja

Post autor: Teo »

Według mnie, gra jest na tyle dobra i wciągająca że zasługuję na dużo więcej uwagi niż ją uzyskała.
Bardzo dobry projekt.

ODPOWIEDZ