[FoxSimulator] FoxSimulator

Ostatni etap projektu, czyli praktycznie pełny, grywalny projekt, gotowy do pobrania i grania.
Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Ja osobiście lubię czytać i gra przypadnie mi do gustu ;)

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: EnterVPL »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn maja 17, 2021 10:47 pm
Ja osobiście lubię czytać i gra przypadnie mi do gustu ;)
W pierwszym poście masz linki do gry. Daj znać jak już ograsz :)

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: X-Tech »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn maja 17, 2021 10:47 pm
Ja osobiście lubię czytać i gra przypadnie mi do gustu ;)
w wcześniejszym poście pisałeś, że w nią grałeś. czyżbyś już o tym zapomniał ? Możesz coś napisać o tej grze ? Dla mnie to jakieś flaki z olejem mimo, że jeszcze tego nie odpaliłem. Może ktoś napisać jakieś opinie na temat tej gry z tych osób podobno tak zainteresowanych, aby było wiadomo czy warto w to grać?

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: PInroz »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt maja 21, 2021 7:48 am
Może ktoś napisać jakieś opinie na temat tej gry z tych osób podobno tak zainteresowanych, aby było wiadomo czy warto w to grać?
Ja miałem okazję grać w FoxSimulator i powiem tyle że gra ma potencjał, ale trzeba go dobrze wykorzystać. Mam nadzieję że Enter wzbogaci tę grę o elementy które przyciągną gracza na o wiele dłużej niż 10 minut. W formie mobilnej gra ma większe szanse przebicia, bo może być potraktowana jako zabijacz czasu przykładowo podczas długiej podróży, ale na komputerze może być trudno, zwłaszcza że są ciekawsze alternatywy. Trzymam kciuki by gra dalej się rozwijała :)

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: X-Tech »

Jeszcze tylko jedna uwaga. Skoro ta gra jest niedokończona dlaczego nie spoczywa w fazie dem ?

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: Natan Zuckerkandl »

@X-Tech ograłem grę i przypadła mi do gustu :mrgreen:

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: X-Tech »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt maja 25, 2021 12:49 pm
@X-Tech ograłem grę i przypadła mi do gustu :mrgreen:
Pochwal się gustem i załóż temat powitalny. Można wiele napisać o swoich zainteresowaniach...
Ja osobiście nie jaram się rzeczami typu o hej odpaliłem rma czy inny silnik wyklikałem coś o zakładam zapowiedź o szukam motywacji będę wydawał wersje 0.0001 a potem 0.00002 napiszę, że to pełniak , ale w rzeczywistości nie doszedłem do tech dema gry tylko jakiś pryymitywów, których nawet demem się nie da nazwać, Opisz tę grę i zachęć do grania.

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: Natan Zuckerkandl »

X-Tech zachęcam cię do ogrania gry, nie wiem jak mam to zrobić ale gra naprawdę jest tego warta po prostu ;) Nie wymuszaj na nas byśmy namawiali cię do zainstalowania i ogrania ;)

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: EnterVPL »

Siemka
W zasadzie to najpierw wypuściłem grę, a potem (chyba na discordzie) byłem proszony o dodaniu do gry kolejnych rzeczy.
Także tak: jest pełniak, bo zrobiłem wszystko to co sam chciałem zrobić. Te rzeczy, które zostały mi do zrobienia to głównie rzeczy, o które zostałem po prostu poproszony.

Gdzieś pisałem o tym co oznaczają wersje. No tutaj zostaje tylko przeszukanie wątku.

Ja rozumiem, że nie chce się komuś w coś grać. Sam nie grałem w czyjąś produkcję od dłuższego czasu.
Cieszę się że gra się komuś podoba, zawsze to jakieś profity do CV i innych tego typu rzeczy.

Jeśli mogę o coś poprosić to nie robić z mojej gry małej polemiki czy gra jest warta czy nie warta do zagrania. Jest to jest, można olać, a można zagrać. Decyzje podejmuje się już samodzielnie i nie trzeba się jakoś specjalnie zachęcać. To tylko gra. Chcesz albo nie chcesz zagrać. Tutaj nie trzeba jakiś dodatkowych zachęt, aby podjąć odpowiednią dla siebie samego decyzję :D

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [FoxSimulator] FoxSimulator

Post autor: EnterVPL »

Także tego
Postanowiłem wypuścić wersję bez misji, ale z tymi wszystkimi dodatkami, o których mówiłem wcześniej. Dalej jest to gra konsolowa, ale nie ma co się zrażać.
Dla tych co oczekiwali nowinek nadeszła właśnie chwila.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ficzery"
  1. Zmiana u zwierząt we wszystkich statystykach
  2. Dodanie systemu poziomów
  3. Zoptymalizowana lista zwierząt
  4. Zmiana systemu dropu i to co zwierzaki dropią
  5. Zmiana podglądu walki
  6. Animacja oczu podczas walki
  7. WIĘCEJ PRZEDMIOTÓW
  8. Zoptymalizowany ekwipunek
Usunięto
  1. Język japoński
  2. Limit plecaka i magazynu
Poprawki
  1. Poprawiłem wychodzenie z ulepszania statystyk
Download: [Link aktywny po zalogowaniu]

ODPOWIEDZ