[FoxSimulator] FoxSimulator

Ostatni etap projektu, czyli praktycznie pełny, grywalny projekt, gotowy do pobrania i grania.
Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: Loyni »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob kwie 17, 2021 9:27 pm
ja tam czekam na te mejkerowke k-8-0
Fox jest z pewnością grą nie dla każdego. Ale jakby takie coś stworzył Enter w RPG Makerze... Hmm... To byłoby czymś "innym"
i "nowym" jeśli chodzi o tytuły spod RM

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: EnterVPL »

W RM mógłbym stworzyć interfejs pod Fox, ale to nie o to tutaj chodzi :D
Co do RMów mam inne pomysły, ale czy się udadzą to będę musiał poeksperymentować.

Postanowienia co do wersji 2 FoxSimulator:
- Flutter - gra będzie działać na Windows, Linux, Android, a może zrobię wersję Web na przeglądarki, ale nie wiem czy to przesada
- będzie miała interfejs graficzny, ale nie jakąś grafikę 2D czy 3D to co innego, ale ale pomyślę nad graficzkami
- dodam muzykę i efekty dźwiękowe
- coś więcej? Zobaczymy

Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: Loyni »

W sumie, to bardzo interesujące jak lis będzie wyglądać na adroidzie.

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: EnterVPL »

Na pewno lepiej i całkiem inaczej niż moje jakiekolwiek próby na androida.
Swoją drogą na razie nic więcej niż to co widać nie zrobiłem, ale i tak jest to do napisania od 0.
Obrazek To co widać to tylko próba zrobienia jakichkolwiek animacji i grą to nie jest - sama gra będzie inną "apką"

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: Rubin »

No ale muszę przyznać że podoba mi się to przejście po kliknięciu w ikonkę(apkę)

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: McLaren »

Przejście takie nowoczesne, oprawa graficzna również :)

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: EnterVPL »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt maja 14, 2021 8:38 pm
No ale muszę przyznać że podoba mi się to przejście po kliknięciu w ikonkę(apkę)
A to akurat robi sam Android (każda apka mi sie tak otwiera). Przejście z białego tła na czarne i dalsze animacje to już są z apki ;)
Wolę nie zostawiać niedopowiedzeń.

Dzisaj albo jutro spróbuję siąść do tego i pokazać pierwsze metamorfozy. Jeszcze muszę jakiś ciekawy silnik znaleźć (jak coś to mam już listę silników do sprawdzenia). Będę celować w to aby gra działa i jako aplikacja webowa w trybie offline (taka instalowana na kompie czy telefonie/tablecie strona internetowa) oraz jako aplikację na androida.

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: X-Tech »

Poczytałem trochę ostatnich komentarzy i nie przeczytałem żadnych informacji na temat gry. Skoro to pełna wersja gry dlaczego nikt nie wypowiedział się o grze ? Wszystko co czytałem to nic na temat właściwej gry. Osobiście ani trochę nie jestem zmotywowany, aby spróbować odpalić to coś. Porażka.

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: Akser »

Ja kompletnie nie rozumiem o co chodzi w tej grze Nie moj swiat Nie znam tego silnika
Moze i jest dobrze wykonane, moze ma sporo wprowadzonych mechanik moze tutaj serio dzialac cuda. No ale dla mnie sa to tylko paski z generujacym sie automatycznie tekstem bez grafiki, bez muzyki, bez wciskania strzalek. Bez porownania z makerem. W takich chwilach az tesknie za grami z makera jak Wladca Zywiolow od Gadzia, bo tam przynajmniej jakos ten maker wyglada. Tutaj paski generujacego tekstu mnie nie ekscytuja.....

[Link aktywny po zalogowaniu]

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [Inne] FoxSimulator

Post autor: EnterVPL »

Cześć moje serduszka

Przejrzałem cały temat (3 min roboty) i zauważyłem że ty AXER nie mogłeś się doczekać pełnej wersji gry. Skąd ten nagły brak entuzjazmu, który bardzo ochoczo był wcześniej?
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob maja 15, 2021 9:30 pm
Poczytałem trochę ostatnich komentarzy i nie przeczytałem żadnych informacji na temat gry. Skoro to pełna wersja gry dlaczego nikt nie wypowiedział się o grze ? Wszystko co czytałem to nic na temat właściwej gry. Osobiście ani trochę nie jestem zmotywowany, aby spróbować odpalić to coś. Porażka.
Są wypowiedzi. Owszem nie są jakieś długie, może też mało wnoszą, ale jednak widać że te kilka osób zagrało.
Czy w moja grę nikt więcej nie zagra? No trudno powiedzieć. Ale nie wiem czy w ogóle to jest potrzebne do życia. Ktoś zagra i ktoś nie zagra, a i tak trzeba się przejmować tym co się jutro zje. Nie zależy mi na sławie :lol:
Jeśli jednak chcesz poznać odpowiedz na swoje pytanie to najłatwiej będzie zagrać i się przekonać. Trudno coś ocenić skoro tego się jeszcze nie poznało ;)

ODPOWIEDZ