[VXA] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Ostatni etap projektu, czyli praktycznie pełny, grywalny projekt, gotowy do pobrania i grania.
X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: X-Tech »

Ja po prostu chce się przekonać czy to jedno wielkie oszustwo czy kolejny spalony dysk marzycieli, którzy poszukują uwagi jak wiele osób obecnie w necie. Mimo, że już zepchnąłem rmy w cień to jednak jestem ciekawy jak to się dalej potoczy jakie wyjaśnienia czy teorie od twórców się tu pojawią ;D

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: McLaren »

Prace są nadal prowadzone. Jeżeli chodzi o informacje o projekcie 3d to po prostu kawał ze strony Wilczego Miotu, ot takie specyficzne poczucie humoru ;)

Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Loyni »

Wiadomo co tam z projektem ?

Awatar użytkownika
Goblin
Posty: 28
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 2:12 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Goblin »

Projekt jak najbardziej żyje, spalonych dysków raczej nie będzie, zwłaszcza, ze co jakiś czas wersje projektu są przesyłane na chmurę :P. Choć osobiście się boje, że mimo dość dużych postępów możemy nie wyrobić się z pokazaniem faktycznej rozgrywki na 10 października. Zwłaszcza, że jeszcze nie do końca jesteśmy pewni, czy chcemy dać filmik, demo, czy może jeszcze coś innego. Choć chyba najciekawsze pomysły ma w tej kwestii Tulas. No ale, nie ma tego złego. Najwyżej zamiast chleba będziemy jeść ciastka.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Rahim_RPG
Posty: 15
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:57 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Rahim_RPG »

Na drugim zrzucie ekranu strasznie razi w oczy odstający graficznie styl graficzny drzewa od reszty grafik, pierwsze co mi się rzuciło w oczy. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie, nie ukrywam, że nikt nigdy nie oddał lepiej na scenie według mnie "wiedźmińskich" klimatów niż INRE swoimi Krukami, które aż zioną tym klimatem.

Trzymam kciuki i mam nadzieję, iż uda się wszystko stylistycznie zgrać, a klimat z wiedźmina faktycznie zostanie utrzymany, czekam na dalsze informacje o projekcie! ;]

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Akser »

Jakieś info co się dzieje z projektem ?
- na jakim etapie jest gra, co się dzieje, kiedy premiera ? ;)

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: mickul7682 »

Podpinam się do pytania wyżej.

Awatar użytkownika
Goblin
Posty: 28
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 2:12 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Goblin »

Projekt jak najbardziej żyje i cały czas coś robimy. Jeśli chodzi o stan prac - na razie mogę odpowiedzieć bardzo ogólnie, że zbliżamy się do stanu, gdzie będzie można testować nie tylko fabułę, ale i cały akt z zadaniami pobocznymi. Projekt cały czas ewoluuje. Więcej zmian będzie powiedzianych
(i pokazanych) 10 października (wraz z pokazaniem rozgrywki!).
Obecnie mogę powiedzieć jeszcze tylko tyle, że jeśli ktoś chce już teraz więcej informacji, to zawsze może zajrzeć na serwery Discorda na których się udzielamy.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Goblin
Posty: 28
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 2:12 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Goblin »

Witam wszystkich serdecznie. Zgodnie z obietnicą, oto i prezentacja rozgrywki. Nawet dzień przed terminem. Tym razem w 2D :P.

Mam nadzieje, że większość, jak nie wszystkie, wątpliwości zostaną rozwiane. Czekamy na odzew. Z góry przepraszam też za jakość dźwięku w niektórych momentach.
Pozdrawiamy, Wilczy Miot.

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Akser »

No i w końcu jest ta długo wyczekiwana zapowiedź.
Nie ukrywam że spodziewałem się grafiki 3D i wylatujących mieczy z mojego ekranu, a tutaj powrót do korzeni
Walka, fajnie że w końcu pokazana, ABS w czasie rzeczywistym, startup też się dosyć intrygująco prezentuje no i kilkunastu przeciwników na mapie

Obrazek

Przyznam że całkiem całkiem to jest.
Fajnie że też wprowadzono mini gry, jakieś karcianki, kostki i inne ciekawe cuda 8-)
Ogólnie to jestem ciekaw, jak będzie wyglądać fabuła i cała otoczka świata wiedźmińskiego.

ODPOWIEDZ