[VXA] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Ostatni etap projektu, czyli praktycznie pełny, grywalny projekt, gotowy do pobrania i grania.
Yami
Posty: 75
Rejestracja: wt cze 02, 2020 11:02 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Yami »

Tak czułem że to żart ;d ale w sumie fajnie ten model 3D się prezentował, więc trochę smuteczek ;d.
Co do tego że sobie zażartowaliście - jako twórcy gry macie prawo robić eksperymenty społeczne i sprawdzać
jak ludzie reagują na pewne mechaniki wprowadzone do gry ;], bardziej nie wybaczę TYCH "przecinkUF" ;d - jak śmieliście
pisać dialog i przecinki zlać - toć to zakrawa o kryminał !!! ;]]]]

Liczy się konstruktywna krytyka, a nie taka z "zawiści" bo robicie coś lepiej od kogoś ;d. Po prostu zalecam nie brać jej do siebie tylko olewać to ;]
a w miejsce gdzie takowa się pojawia, nie publikować swoich materiałów i niech pozostałości Szeolu zjedzą się nawzajem ;d

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: PInroz »

Szkoda że to żart :roll: Boże żeby potem nie było że sama gra okaże się jednym wielkim żartem :shock: :shock: :shock: Ale była by drama :lol:

Yami
Posty: 75
Rejestracja: wt cze 02, 2020 11:02 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Yami »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
śr sie 26, 2020 10:10 pm
Szkoda że to żart :roll: Boże żeby potem nie było że sama gra okaże się jednym wielkim żartem :shock: :shock: :shock: Ale była by drama :lol:
A dlaczego ma się ukazać żartem ?
Widziałem troche rzeczy z projektu i uważam że można spać spokojnie, zapowiada się porządna produkcja ;]

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: McLaren »

Świetny żart :) Beka na całego :D

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: HGS »

Jakoś mnie nie dziwi, że pewna grupa ludzi nie umie podejść do pewnych rzeczy z dystansem i ma kij w tyłku. Ja wiedziałem, że to nie będzie w 3D chociaż nie wyglądało ono źle moim skromnym zdaniem. Fajny troll i ja dalej czekam na grę. A konstruktywna krytyka w przypadku niektórych osób nie istnieje i istnieć nie będzie, bo zwyczajnie lepiej jest kogoś opluć, niż powiedzieć coś wartościowego :)

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: X-Tech »

Gra była przedstawiona w newsie i próbowano w okół nie zbudować aurę tajemniczości. Czyli na pewno gra miała zostać wg. podejrzeń HGS ujawniona. 3-D w rm XP to nic nadzwyczajnego istnieją na to gotowe skrypty - jak dla mnie dość zbędny element. Jako grupa twórców, która traktuje swoich odbiorców poważnie trollowanie to chyba trochę dziwna zagrywka. Ja od początku widzę ten projekt jako zbitek marzeń, ale żadnych konkretów...czy jeśli naprawdę chcielibyście przekonać do gry ludzi wrzucalibyście taki trolling ? bardzo ciekawe....

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: HGS »

Ja od początku widzę ten projekt jako zbitek marzeń, ale żadnych konkretów...czy jeśli naprawdę chcielibyście przekonać do gry ludzi wrzucalibyście taki trolling ?
Fakty są nieco inne. Prawda jest taka, że ta gra powstaje, jest grywalna i zapowiada się przyzwoicie. Co do promowania gry i sposobie w jaki się to odbywa pozwól, że to autorzy będą o tym decydować, a nie ty. Bardzo też proszę o dystans i szacunek uczestników dyskusji na forum, a w szczególności ciebie @x-tech. I nie będę przytaczał tu argumentów dlaczego, bo zwyczajnie nie muszę tego robić.

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: PInroz »

Lepszym żartem było by zrezygnowanie z fabuły na rzecz Battle Royale :D Pytanie tylko kto by w to uwierzył :|

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: X-Tech »

Ok minęło trochę czasu od żartu, który polegał na tym, że gra jest w 3-d. Czy cała gra jest żartem i w ogóle nie istnieje ? Nie pokazaliście jak naprawdę wygląda. Coś na ten temat ?

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: McLaren »

@X-Tech gra nie jest żartem. Mogę Cię zapewnić, że zespół w dalszym ciągu pracuje nad projektem. Mam dostęp do Discorda projektu.

ODPOWIEDZ