[GRA - XP] Dzieci z 10 Olch

Ostatni etap projektu, czyli praktycznie pełny, grywalny projekt, gotowy do pobrania i grania.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [GRA - XP] Dzieci z 10 Olch

Post autor: McLaren »

Sequel? Pożyjemy zobaczymy ;)
Jestem ciekaw czy gra spodoba się graczom, a jeżeli tak, to co oczekiwaliby w kontynuacji przygód Fiji?

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [GRA - XP] Dzieci z 10 Olch

Post autor: mickul7682 »

Pograłem, zagrałem i przeszedłem. Gra jest fajna, ale strasznie nie spodobało mi się to, że za każdym razem muszę czekać, aż gra mi się załaduje. Poza tym podobał mi się klimat. Tak jak było napisane w recenzji na Twierdzy. Klimat tej gry się wylewa z ekranu. Wszystko ładnie ze sobą współgra, jednak grafika jest w mojej ocenie paskudna momentami. Te rozmazane grafiki psują klimat gry imo...

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [GRA - XP] Dzieci z 10 Olch

Post autor: McLaren »

Będę miał to na uwadze przy tworzeniu kolejnych gier ;) Dziękuję za komentarz :)

darkuu
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 10:39 am

Re: [GRA - XP] Dzieci z 10 Olch

Post autor: darkuu »

Gierkę udało mi się przejść w około 2,5h, wydaje mi się że wyeksplorowałem dużą większość rzeczy.
Mapy są cudowne, pięknie zrobione z najdrobniejszymi detalami, MEGA!(tu pytanie gdzie edytowałeś mapy jeśli nie w makerze?)
Jest całkiem duży przeskok między walką z pszczołami a grzybami(1x pszczółka co mamy ją na 3 hity, a zaraz obok 3xmuchomor co kazdy pada na 3 mocne ataki), mnie np. taki grzyb złapał off-guard i za pierwszym razem padłem :P
Ogólnie gierka milutka, na jeden wieczór/noc polecam spróbować, a za autora trzymam kciuki, widać potencjał na dobrego twórcę, czekam na więcej.
Polecam! 8/10

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [GRA - XP] Dzieci z 10 Olch

Post autor: McLaren »

@darkuu Edytowałem mapki w programie graficznym Gimp, paint itp. dziękuję za komentarz i miłe słowa :)

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [GRA - XP] Dzieci z 10 Olch

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Świetna gierka, najbardziej podobały mi się animacje :)

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [GRA - XP] Dzieci z 10 Olch

Post autor: Akser »

Świeta gra na bardzo wysokim poziomie. Animowana kreskówka wyjęta niczym z filmu Disneya. Fabuła lekka i przyjemna (ale mam tutaj nieco zastrzeżeń dialogowych, bo niektóre kwestie bym ujął inaczej) i największy walor tej gry to grafika i mapping. Coś niesamowitego. McLaren, świetna robota i ocena 7/10 jak najbardziej zasłużona.

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [GRA - XP] Dzieci z 10 Olch

Post autor: McLaren »

Dzięki za komentarze panowie :)

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [GRA - XP] Dzieci z 10 Olch

Post autor: EnterVPL »

Udało mi się pograć choć troszkę i powiem i jak na tą troszkę jestem zadowolony.
Początek gry ma takie coś w sobie, że zachęciła mnie do dalszego grania. A jak dużo zagrałem?
No niewiele:
Spoiler:
doszedłem do festynu, obejrzałem pokaz balonów i zapisałem grę :lol:
Jeszcze chcę dodać coś, ale w spoilerze, aby nikomu nie psuć pierwszego wrażenia:
Spoiler:
Na prawdę nie wiem jakim trzeba być zwyrolem, aby dzieciorowi zostawić inne dziecioro do opieki. Oba dzieciory powinny mieć nianię. To starsze (zgaduję 7-8 lat) po prostu dało się namówić na festyn i zostawiło bobasa na pastwę losu :lol:

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [GRA - XP] Dzieci z 10 Olch

Post autor: McLaren »

@EnterVPL dzięki za komentarz, cieszę się, że gra przypadła Ci do gustu i mam nadzieje, że w dalszym etapie rozgrywka Cię nie zawiedzie ;)
Spoiler:
Wiem, że to jest straszne i nieodpowiedzialne i większość osób zwraca na to uwagę, ale bez tego ani rusz z fabułą ;) :D

ODPOWIEDZ