[RMXP]Talus Odyssey

Tutaj znajdziesz wszystkie projekty, które są w trakcie tworzenia. Nie są ukończone, ale już mają grywalną formę (wersje demo).
Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: Akser »

beda jakies dodatki do gry przed wydaniem pelnej wersji czy nic po drodze sie nie wydarzy ?

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: HGS »

Planuję skupić się na pełnej wersji gry aktualnie. Temat aktualizacji niedługo zostanie ujawniony. Będzie to jednak już dążenie do wersji pełnej gry. Natomiast z pewnością obiecane DLC wyjdzie w momencie, gdy zrealizuję pewne plany względem przyszej aktualizacji dotyczące pełnej już wersji. W skrócie:

Aktualnie Pogromca II posiada wersję demo, która posiada na tyle mało błędów, że nie warto ich teraz łatać, bo natrafienie na nie - graniczy trochę z cudem. Zdarzają się bardzo spontanicznie. Lepiej jest skupić się na pełnej wersji i od razu poprawianiu jej niż demo. Natomiast w przyszłości pojawią się jeszcze aktualizacje, które stopniowo będą zbliżać Pogromcę II do wersji finalnej. Gra zostanie podzielona na:

Demo [Darmowe]
Aktualizacja Demo [W trakcie prac nad pełną wersją zostanie udostępniona łatka za darmo, która rozbuduje nieco wersję demonstracyjną]
Aktualizacja [Akt II] - Pełna wersja
Aktualizacja [Akt III] - Pełna wersja
Aktualizacja [Akt IV] - Pełna wersja
Aktualizacja [Akt V Finał] - Pełna wersja [Kompletna]

Przyszłe aktualizacje - Darmowe DLC do pełnej wersji
Pełna wersja gry będzie wersją płatną.

Awatar użytkownika
Diego
Posty: 65
Rejestracja: wt cze 09, 2020 10:27 am

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: Diego »

Ja jestem dopiero trochę po samouczku, Już mogę stwierdzić że gra po prostu zapiera dech w piersiach. Jest mega klimatyczna, bardzo ogrom pracy został w nią włożony. Z tego co się orientuje to samo demko jest na kilkanaście godzin, więc na poważnie będzie przy czym posiedzieć. Ale to już na dłuższy wieczór.

Podoba mi się bardzo grafika i ten celtycko-gotycki klimat.
Zamki, wioski i przede wszystkim to życie które tętni w osadach. Dialogi są bardzo wciągające i pochłaniają na całego. Najbardziej podoba mi się zrobione menu, ekwipunek, oraz system umiejętności, których bohater może się uczyć.
Też zauważyłem że jest układ nerwowy i system chorób. Bardzo dużo się tutaj dzieje, więc polecam osobie która zechce się zagłębić w świat PP II, aby zarezerwował sobie cały wolny weekend za nim do tej gry przysiądzie. :D

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: HGS »

Demo w zasadzie ma kilka mniejszych błędów wizualnych i 2 mechaniczne - które muszę naprawić, ale ogarnę to wolnej chwili od Edenu.

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: mickul7682 »

Ty rób Eden, a nie przejmujesz się głupotami. Kolejny, co przejmuje się pierdołami zamiast skupić się na tym co ważne. Kilka błędów w grze i wielka tragedia. Cyberpunk miał ich od cholery i jakoś ich to nie zabiło. Tworzysz swoje gry z pasją i nie musisz się przejmować, czy komuś się coś spodoba, czy nie. Jak się nie podoba, to niech nie gra - proste. Zrobiłeś kawał solidnego RPG'a. Chciałbym zobaczyć, jak inni poświęcają tyle czasu i energii na tworzenie, co ty. Po tej grze widać, że musiałeś wypruwać sobie flaki, by gra oferowała aż tyle opcji, biorąc poprawkę, że jest to przestarzały RPG Maker.

Nie ukrywam, że ciekawią mnie przyszłe aktualizacje, ale skup się na jednym, potem na drugim.

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: Akser »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt mar 30, 2021 1:10 pm

Nie ukrywam, że ciekawią mnie przyszłe aktualizacje, ale skup się na jednym, potem na drugim.
On ma racje, co za dużo to nie zdrowo.

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: HGS »

Obrazek
Pełna skala obrazka:
[Link aktywny po zalogowaniu]

Dzień dobry! Mamy 2 kwietnia, a więc to nie jest Prima Aprilis :)
Postanowiłem podzielić się z wami moimi planami dotyczącymi rozwoju pełnej wersji gry. Na kolejną aktualizację obraliśmy kurs w rejony nieco bliższe klimatom wikingów :). "Far North", bo tak się będzie zwała przyszła aktualizacja do Pogromca II - Złodziej Kamienia, będzie kolejnym krokiem milowym w rozwoju tego skromnego projektu. Jeszcze w tym roku planuję wydać obiecane poprawki do wersji Demo + tą właśnie aktualizację [Jeśli dopisze szczęście]. Tak się składa, że te rejony od dłuższego czasu znajdują się już w grze i wymagają jedynie drobnych poprawek w ich wizualnej części. Na tę chwilę nie chcę za wiele zdradzać, ale mogę obiecać, że w przeciwieństwie do słonecznej Kartaginy będzie tutaj trochę więcej mroku :D

Już powoli powstają elementy otoczenia pod nowe biomy, a także efekty dźwiękowe. Pojawi się też sporo nowych postaci fabularnych i oczywiście rozwijamy dalej wątki Floriana. Wreszcie przyjdzie nam spotkać słynnego maga, o którym była mowa w wersji Demo gry - Adysa. To na razie tyle. Zapraszam do zerknięcia na screena z tablicy developerskiej [W aktualnym stanie, choć się to zmieni].

Pojawiła się zakładka pomysłów społecznościowych. Wasze koncepcje są również rozpatrywane. Zawsze tak było, jest i będzie. Ograniczać nas może tylko technologia. Liczę na wasze sugestie ;)

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: PInroz »

Po tym jak wczoraj wyśmiałeś jak Pogromca działa na moim aktualnym sprzęcie to zrobiło mi się smutno :cry:

Ale mimo to czekam na pełną wersję :mrgreen:

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: HGS »

@Pinroz To po prostu było komiczne, że gra stworzona w RPG Makerze chodzi ci na starym laptopie w 7 FPS'ach :D
Nie często widuje się takie cuda na kiju :D. Wierzę jednak, że twój nowy komputer udźwignie moją grę, gdyż no niestety sprzęt szybko się starzeje i to naturalna kolej rzeczy :D

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: Akser »

Pogromca jest po prostu tytułem, który jest w czołówce, jak nie w pierwszej trójce najlepszych gier na scenie.

ODPOWIEDZ