[RMXP]Talus Odyssey

Tutaj znajdziesz wszystkie projekty, które są w trakcie tworzenia. Nie są ukończone, ale już mają grywalną formę (wersje demo).
Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: HGS »

Z pewnością mam wiele pomysłów, które już chcę zrealizować, ale trzeba czekać na Eden w wersji Demo z uwagi, że przyjąłem taktykę zrobienia jednego, później drugiego :)

Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: Loyni »

No wiadomo. Nie ma co robić kilkunastu projektów jednocześnie, tylko jeden a dobry.
:D Nie powiem, bo pogromca mnie pochłonął i z chęcią bym zobaczył pełną wersję. Ale wewnętrznie, czuje że Eden to dopiero będzie kopniak. 8-)

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: HGS »

Będzie kopniak do czasu wydania aktualizacji Far North. Mam tak mocarny wątek fabularny, że urwie tyłek przy samej szyi :)

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: mickul7682 »

Nie mogę się doczekać. Liczę, że dotrzymasz obietnicy związanej z lepszym wątkiem fabularnym. Bazowe demo nie miało wysokiego poziomu, ale nadal było na tyle ciekawe, bym mógł śmiało wyczekiwać kolejnych aktualizacji. Skoro demo miało wątek fabularny nieco bardziej poboczny, to co ty planujesz dodać jako główny? Z tego co pamiętam, to pisałeś, że demo celowo było takie nijakie fabularnie... Hmm... :?

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: HGS »

Wkrótce pojawi się poprawka do wersji demo. Możliwe, że wraz z nią pojawi się recenzja o ile osoba, do której się z prośbą o recenzję zgłosiłem znajdzie czas, by ją napisać :D

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: Rubin »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob maja 22, 2021 10:39 am
Wkrótce pojawi się poprawka do wersji demo. Możliwe, że wraz z nią pojawi się recenzja o ile osoba, do której się z prośbą o recenzję zgłosiłem znajdzie czas, by ją napisać :D
W końcu, ktoś się odważył tknąć pogromcę i użyczyć swoich palców, by nastukać w klawiaturę :)

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: PInroz »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob maja 22, 2021 10:39 am
do której się z prośbą o recenzję zgłosiłem znajdzie czas, by ją napisać
To uczucie kiedy twoja gra jest tak epicka, że musisz prosić kogoś by ją zrecenzował :shock: :lol: To chyba o czymś świadczy... ale nie wiem o czym ;)

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: HGS »

@PInroz myślę, że tu nie chodzi o epickość. Już dawno powstałaby recenzja tej gry, gdyby nie kilka elementów:

1 - Nie chcę, by recenzję pisała mi osoba z redakcji - by nie było, że panuje kolesiostwo
2 - Nie chcę, by recenzję pisał mi ktoś ze znajomych - powód ten sam co wyżej
3 - Chciałbym, by recenzja była dość szczegółowo opisana
4 - Gra jest naprawdę duża i sam Rubin niejednokrotnie mi mówił, że bałby się pisać recenzję do mojej gry z uwagi na jej ogrom i łatwo coś pominąć - z tym się zgadzam.

W zasadzie ktokolwiek tej recenzji nie napisze i tak zawsze znajdzie się ktoś, kto napisze, że to po znajomości. Ja jednak wolę, by to była osoba, która grywa w gry RPG / Survivale, natomiast nie ma ze mną pokrewieństwa.


Oto co właśnie jest wprowadzane:
Spoiler:
Poprawki
- Poprawki błędów powodujących nieprawidłowe wyświetlanie animacji podczas ścinania drzew, złóż rud, oraz łowienia ryb
- Poprawka i przebudowa systemu astronomii [były błędy z ekwipunkiem]
- Poprawki dźwięków [niektórych]
- Jeśli starczy czasu, to przyblokuję możliwość wzywania sokoła w trakcie ekranów ładowania, co może doprowadzić do blokady ekwipunku.
- Jeśli starczy czasu, to pojawi się dubbing w samouczku, tak jak to było w wersji sprzed 3 lat.
- Jeśli wystarczy czasu, to pojawi się kilka nowych samouczków, które dodatkowo omówią kwestię chorób, craftingu i wydobywania zasobów.


Zmiany

- Usuwamy wszystkie złoża rud z całej mapy i zastępujemy to systemem kopalń. Od teraz złoża będą dostępne tylko tam. Pojawi się również opcja ich odnawiania.
- Prawdopodobnie usuniemy wszystkie ścinalne drzewa z mapy i zastąpimy je "lasem wycinkowym"
- Dodajemy do gry kilka nowych utworów, oraz usuwamy niepotrzebne / przestarzałe.


Nowości
- Pojawią się 3 nowe zadania poboczne w ramach deklaracji, jaką złożyłem co do nowej zawartości w demo.
- Pojawi się nowy Boss Zeus dostępny w Kartaginie w wersji demo. [Był planowany od początku]
- Pojawią się nowe efekty wizualne, oraz dźwiękowe
Prócz tego pojawi się kilka niespodzianek, ale nie chcę za wiele zdradzać

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: Natan Zuckerkandl »

@HGS myślę, że najlepszym kandydatem do napisania recenzji będzie @X-Tech
Zna się na grach i nie owija w bawełnę :D

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Pogromca: Złodziej Kamienia

Post autor: HGS »

@X-Tech zna się na grach, aczkolwiek do tej pory nie dostałem z jego strony informacji zwrotnej, czy udało mu się ukończyć demo :lol: :lol:

Na pewno wiem, że nie wyłączył gry po 5 minutach, a to duży sukces :P

ODPOWIEDZ