[2k3] Astromid

Tutaj znajdziesz wszystkie projekty, które są w trakcie tworzenia. Nie są ukończone, ale już mają grywalną formę (wersje demo).
Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [2k3] Astromid

Post autor: Rubin »

Dzięki wszystkim za odpowiedzi!
Może kiedy będę miał czas to faktycznie poziom [4] przemodeluję odrobinę, tak by był bardziej przyjemniejszy. Z całą pewnością obiecuje że wleci aktualizacja, bo osoba pisząca reckę wykryła dwa małe bugi (literówki) + uszkodzoną mechanikę w której nie ustawiłem blokowania. Więc i przy aktualuzacji dodam więcej (szczelin - wejść) w obu arenach z czwartego poziomu, tak by w minimalnym stopniu ułatić wam ich przejście.

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [2k3] Astromid

Post autor: Rubin »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz lip 24, 2022 8:19 pm
Dzięki wszystkim za odpowiedzi!
Może kiedy będę miał czas to faktycznie poziom [4] przemodeluję odrobinę, tak by był bardziej przyjemniejszy. Z całą pewnością obiecuje że wleci aktualizacja, bo osoba pisząca reckę wykryła dwa małe bugi (literówki) + uszkodzoną mechanikę w której nie ustawiłem blokowania. Więc i przy aktualuzacji dodam więcej (szczelin - wejść) w obu arenach z czwartego poziomu, tak by w minimalnym stopniu ułatić wam ich przejście.
Wersja Astromida została zaktualizowana!

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [2k3] Astromid

Post autor: Rubin »

Astromid wyrusza rakietą na zagraniczne strony RM!
Moi mili. Nigdy nie zakładałem i nie planowałem czegoś takiego, że z Astromidem wyruszę na zagraniczne stronki, a już
w życiu bym nie przewidział, że kiedykolwiek będę tłumaczyć swoją grę na inny język, a jednak nigdy nie mówicie nigdy!

Astromid posiada dwie wersje językowe: Polską i Angielską i oficjalnie został zatwierdzony na wszystkie strony które go puściłem czyli:
[Link aktywny po zalogowaniu]
[Link aktywny po zalogowaniu]
[Link aktywny po zalogowaniu]
[Link aktywny po zalogowaniu]

Moje makerowe serduszko pęka z dumy :) i jestem niesamowicie szczęśliwy, że Polskie produkcje, my jako Polacy - wyruszamy i pokazujemy naszą twróczość światu! - Yeah!
Obrazek Dodatkowo kilka dni temu, a mianowicie 9 sierpnia. Oficjalny profil itch.io na Twitterze, opublikował post z informacją o Astromidzie! Nie ukrywam że kiedy to zobaczyłem moje serce makerowe napełniło się ogromną dumą, że jednak ciężka praca popłaca i zawsze zostanie doceniona!

Obrazek

Awatar użytkownika
KorHabas93
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 24, 2022 11:54 pm

Re: [2k3] Astromid

Post autor: KorHabas93 »

Cieszy mnie to, że postanowiłeś z grą wyjść poza wąskie grono polskich użytkowników. Gra jest bardzo krótka, ale ma swój urok, aż mnie ciekawi, czym jeszcze zaskoczysz :D

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [2k3] Astromid

Post autor: mickul7682 »

Ooo... umknęła mi ta gierka. Wygląda to ciekawie. Wydajesz tym razem pełną wersję, czy zostawiasz tylko demo?

ODPOWIEDZ