[RM 2000] Xefru

Tutaj znajdziesz wszystkie projekty, które są w trakcie tworzenia. Nie są ukończone, ale już mają grywalną formę (wersje demo).
Redakcja
Posty: 446
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:31 pm

[RM 2000] Xefru

Post autor: Redakcja »

Obrazek
=====================================
RPG Maker: RPG2000
Wersja: Demo
Gatunek: JRPG
Język: Polski
Rozmiar: 0.8 MB
Informacje dodatkowe:
- Brak
- - -
[Link aktywny po zalogowaniu]
=====================================
[Wymagane logowanie] Gra, oraz recenzja autorstwa Hary, zostały odnalezione w Twierdzowym archiwum. Sama gra nie była dostępna na w bazie gier Twierdzy, ponieważ produkcja jest bardziej jako coś w rodzaju projektu demonstracyjnego/pokazowego, niżeli sama miałaby zaliczać się do któryś kategorii gier.
Jako że nawet została napisana recenzja. Postanowiłem opublikować tę grę w dziale dem.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________



Jest to gra (można ją nazwać demonstracyjną) opowiadająca o konflikcie bogów. Bogowie walczyli ze sobą i powstrzymywali siebie nawzajem. Jedni pragnęli pokoju drudzy wręcz przeciwnie. I tak wszystkie konflikty pomiędzy bóstwem przerodziły się w wojnę.

Świat podzielił się na różnych wyznawców walczących między sobą. Bogowie wspierali swoich ludzi wysyłając im legiony demonów. Kiedy bogowie powyniszczali siebie nawzajem. Najwyższy postanowił odebrać im moce i zamknąć w świętych skrzyniach. A świat bogów oddzielił świętą bramą. Aby światu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Najwyższy stworzył ludzi, którzy mieli strzec tej Bramy aż po śmierć. Jako zastępstwo Najwyższy stworzył nowych bogów. Ci jednak wzajemnie się uzupełniali dzięki czemu powstała równowaga na świecie. Był jednak jeden bóg który pragną posiąść całą władze.

Gra jest bardzo ciekawa. Na początku będziemy mieć opcje taką jak:
Wybór języka PL czy ENG
Klasę postaci.
Wygląd.
Gra na pewno przyda się początkującym, którzy by chcieli zobaczyć jak się tworzy:
Własne menu
Battle System
...i jak się dobiera efekty itp...


ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Spoiler:
autor recenzji:
Ocena: 5/10
Tekst: Hara
email: hararm@o2.pl

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [RM 2000] Xefru

Post autor: Teo »

Wygląda to bardzo ciekawie jednak czy to podchodzi pod grę?
Nie wiem czy w sumie posiedziałem przy tym z 3 minuty, bo jak się szybko zaczęło tak szybko się kończy.
Jednak dla początkujących makerowców może się przydać otworzenie projektu i sprawdzenie, jak ustawić podstawowe funkcje. Więc spoko że zostało to zachowane w takiej formie i jest na forum.

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [RM 2000] Xefru

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Mi się przyda, pobieram :)

ODPOWIEDZ