[VxAce] K-8-0

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: Loyni »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn mar 29, 2021 11:41 am
Standardowa zapowiedź gry, która będzie żartem, albo czymś w rodzaju tych małych perełek, które mnie mimo swojej prostoty zaciekawią.
Ja uważam całkowicie inaczej. W prostocie leży piękno. Czasem proste zastosowania, mogą się okazać najbardziej trafne i w przypadku tej gry może tak się wydarzyć.

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: Teo »

Najważniejsze, by projekt został wydany jaki by nie był. Może być prosty, może być złożony. Grafiki mogą być autorskie, inspirowane innym projektem. Ale jeśli czuć wkład pracy autora w grę, to już jest jakiś sukces. W naszej wąskiej społeczności nie ma za wiele projektów, które osiągnęły sukcesy komercyjne. [przebitka na steam], popularna zza granicą. Więc uważam, że każda wydana gra, już jest zwycięstwem i wielkim sukcesem autora. Że posiadał w sobie zaparcie i podążał do celu aby ją wydać.

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: EnterVPL »

Dzięki za rozgłos 😀
Ogólnie to się staram coś przynajmniej raz w tygodniu zrobić :lol:

Ogólnie postaram się aby samo granie (sterowane) było proste jak drut. Gra ma być przyjemna, dla osób które chcą tylko przejść to przejdą, a dla tych co szukają easter eggow i ukrytych rzeczy to też coś będzie.

Wszystkie niezbędne informacje mają się wyświetlić wtedy kiedy trzeba itd. Chciałbym zrobić np. interfejs na to aby pokazywało co się zdobyło na jakim poziomie, aby nie gdybać czy się poziom zrobiło na 110%

Niby są to wyzwania, ale po prostu są to rzeczy do zrobienia 😁

Awatar użytkownika
M-E-I
Posty: 95
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:43 am

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: M-E-I »

Spoiler:
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
czw kwie 01, 2021 6:48 pm
Dzięki za rozgłos 😀
Ogólnie to się staram coś przynajmniej raz w tygodniu zrobić :lol:

Ogólnie postaram się aby samo granie (sterowane) było proste jak drut. Gra ma być przyjemna, dla osób które chcą tylko przejść to przejdą, a dla tych co szukają easter eggow i ukrytych rzeczy to też coś będzie.

Wszystkie niezbędne informacje mają się wyświetlić wtedy kiedy trzeba itd. Chciałbym zrobić np. interfejs na to aby pokazywało co się zdobyło na jakim poziomie, aby nie gdybać czy się poziom zrobiło na 110%

Niby są to wyzwania, ale po prostu są to rzeczy do zrobienia 😁
a tak z ciekawości, co się zmieniło w grze od ostatniego twojego wpisu, co nowego dorzuciłeś? :idea:

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: EnterVPL »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt kwie 09, 2021 10:43 pm
a tak z ciekawości, co się zmieniło w grze od ostatniego twojego wpisu, co nowego dorzuciłeś? :idea:
hejka,
ogólnie to nic nie ruszyłem, musiałem kilka prywatnych spraw załatwić - no życie to życie i tego nie przeskoczę, ale mam nadzieję, że za niedługo wrócę do tego i owego

Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: Loyni »

Spoiler:
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz kwie 11, 2021 3:25 pm
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt kwie 09, 2021 10:43 pm
a tak z ciekawości, co się zmieniło w grze od ostatniego twojego wpisu, co nowego dorzuciłeś? :idea:
hejka,
ogólnie to nic nie ruszyłem, musiałem kilka prywatnych spraw załatwić - no życie to życie i tego nie przeskoczę, ale mam nadzieję, że za niedługo wrócę do tego i owego
No to trzymamy kciuki aby pracę nad grą ponownie wystartowały :arrow: :arrow: :oops:

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: Teo »

Pracuj nad grą, bo są osoby, które na nią czekają.

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: PInroz »

I jak tam produkcja Enterku?

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: EnterVPL »

Ajaj, kiedy zadeklarowałem się, że ruszę z FoxSimulator, to tego już nie tknę zbyt prędko [Link aktywny po zalogowaniu]

No i co teraz? Co się stanie się?
Nie wiem :lol:

Ale jak coś spokojnie, nie porzuciłem jeszcze projektu :D

Awatar użytkownika
M-E-I
Posty: 95
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:43 am

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: M-E-I »

Enter, myślałeś że jak dasz mikroskopijnym napisem (jeszcze) i tego nie zauważę? :D
Siadaj i rób grę. Projektów się nie porzuca, projekty się wydaje!

Zablokowany