[VxAce] K-8-0

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
UrMom
Posty: 10
Rejestracja: pt maja 14, 2021 6:47 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: UrMom »

I jak idą pracę nad grą?

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: Teo »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn maja 17, 2021 11:56 am
I jak idą pracę nad grą?
Teraz będziesz dopytywał co 2 dzień jak idą prace nad grą?
Pytanie już zostało zadane wcześniej przez innego użytkownika: 14 maja, 3 dni wcześniej
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt maja 14, 2021 8:14 am
I jak tam produkcja Enterku?
Ja rozumiem że teraz na siłę będziecie usiłowali wmówić innym że nic nie robią, aby wybronić kolegę (pana Crashera), który został dociśnięty przez społeczność i kiedy forumowicze pytali o konkrety to kolega skasował tematy i zwiał. Ale ostrzegam, że próby niepotrzebnego spamowania będą
karane w postaci bana na forum. Poza tym wiem z logów redakcji, że zostałeś już raz zbanowany na stałe, więc nie mam pojęcia co twoje konto i komentarze tutaj robią...

Będę musiał to poruszyć na zebraniu redaktorskim.

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: PInroz »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn maja 17, 2021 12:46 pm
Ja rozumiem że teraz na siłę będziecie usiłowali wmówić innym że nic nie robią, aby wybronić kolegę (pana Crashera), który został dociśnięty przez społeczność i kiedy forumowicze pytali o konkrety to kolega skasował tematy i zwiał. Ale ostrzegam, że próby niepotrzebnego spamowania będą
karane w postaci bana na forum. Poza tym wiem z logów redakcji, że zostałeś już raz zbanowany na stałe, więc nie mam pojęcia co twoje konto i komentarze tutaj robią...
Ja? Nawet o tym nie wiedziałem :shock: Następnym razem jak zechcę dopytać się kogoś jak tam pracę nad grą, to po prostu napiszę na discordzie skoro zapytanie o projekt traktujecie jako spam. :roll:

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: EnterVPL »

@PInroz to nie chodzi o Ciebie :)
Zostałeś przytoczony jako przykład, że ja odpowiedziałem na Twoje pytanie, a zaraz po tym druga osoba zapytała o to samo co ty.

@UrMom - prace bez zmian, ale jeśli chcesz być na bieżąco bardziej od wszystkich to proszę: [link usunięty] możesz obserwować repozytorium. Gdy ja coś zmienię w grze to dowiesz się od razu.
@EDIT
Link jest prywatny - ja tylko mam dostęp

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: Teo »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn maja 17, 2021 1:20 pm
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn maja 17, 2021 12:46 pm
Ja rozumiem że teraz na siłę będziecie usiłowali wmówić innym że nic nie robią, aby wybronić kolegę (pana Crashera), który został dociśnięty przez społeczność i kiedy forumowicze pytali o konkrety to kolega skasował tematy i zwiał. Ale ostrzegam, że próby niepotrzebnego spamowania będą
karane w postaci bana na forum. Poza tym wiem z logów redakcji, że zostałeś już raz zbanowany na stałe, więc nie mam pojęcia co twoje konto i komentarze tutaj robią...
Ja? Nawet o tym nie wiedziałem :shock: Następnym razem jak zechcę dopytać się kogoś jak tam pracę nad grą, to po prostu napiszę na discordzie skoro zapytanie o projekt traktujecie jako spam. :roll:
Nie, spokojnie to małe nieporozumienie. Twojej wypowiedzi użyłem tylko jako cytatu i podanie przykładu, że jedna osoba już pytała o projekt (czyli ty), a Urmon nie czytając wczesniejszej wypowiedzi. Lub czytając i pisząc specjalnie post pyta o to samo, co było 3 dni temu.

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: PInroz »

A no chyba że tak :mrgreen:

Ale w sumie to rację masz. Pytanie się o postęp w tworzeniu, nie patrząc że kilka dni temu było o to pytanie... czy specjalnie, czy też nie tego nie wiadomo :roll:

Awatar użytkownika
M-E-I
Posty: 95
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:43 am

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: M-E-I »

Jak zrobi to będzie :D.
A tak nie śmieszkując, rozumiem, zapytać raz w miesiącu, dwa razy. Jak idzie praca. Ale pytać co 3 dni to lekka przesada :mrgreen:

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: Natan Zuckerkandl »

@M-E-I już miałem napisać jak tam projekt, masz rację nie ma co w kółko pisać.

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: X-Tech »

Ja jestem zirytowany tą zapowiedzią.

Z jednej strony jest o psach, a więc spodziewałem się czegoś naturalnego i wyrazistego lub rozszerzającego motyw psów jako zwierząt w zabawny lub naturalny lub nawet nieco fantastyczny sposób. Niestety.


Psy zastąpiły by postaci ludzkie i z zachowaniami z prezentacji pasowali by w 100 przynajmniej jeśli chodzi o treść. Jak na grę o psach zarazem czy ich naturze motyw z jakąś polityką w ogóle jakoś mi tu nie pasuje. Dodajmy do tego motyw z kryształkami co sprawia, że teraz polityka nie pasuje.


Po rozgrywce widać, że to kolejna abominacja pacmana nie rozwijająca go w żaden sposób. Jestem na nie.

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [ZAPOWIEDŹ VxAce] K-8-0

Post autor: EnterVPL »

Siema,
W tym wszystkim nie pokazałem jakiś super ukrytych elementów czy np. też teksty, które głównie psom wypada mówić (co chyba już jest fantastyczne to że w ogóle mówią).
Przyznaje się że fabuła (a bardziej jej brak) boli. Chociaż tez chciałem sparodiować to że za komuny żyło się lepiej.

Jednakże w grze będą nawiązania do gatunku, a nawet już są jak np. zbieranie kości na mapie czy panel z jedzeniem (psy są zawsze głodne). Wiem, nie widać tego za dobrze. Sam też nie mówiłem wcześniej o tym (a przynajmniej tak mi się zdaje).
Jednak chce zostawić jakieś rzeczy do odkrycia samemu. Cytując klasyka "będzie pan zadowolony"
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt maja 18, 2021 4:11 am
Po rozgrywce widać, że to kolejna abominacja pacmana nie rozwijająca go w żaden sposób. Jestem na nie.
Nie zrozumiałem jednak o co chodzi z pacmanem. "Wzoruje się" na innych niż pacman produkcjach.
Rozwiniesz tą wypowiedź?

Zablokowany