[RMXP] - Dream Warriors

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

[RMXP] - Dream Warriors

Post autor: KateRio22 »

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░Obrazek░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
< Rpg >
< Autor: KateRio >
< Dubbing >
< Własna grafika >
< Wiele zadań pobocznych >
< Ciekawe wątki główne z wieloma postaciami >

Obrazek






Jako Rolin, jeden z ostatnich z rodu Blakemore, będąc włóczęgą z już zapomnianego rodu wojowników postanawiasz przywrócić chwałę swego nazwiska. Niestety na twojej drodze stanie wiele bestii, rozpęta się wiele wojen i wiele innych zagrożeń. Świat nie będzie już taki bajkowy!


Obrazek

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ Używane programy:
>Gimp
>Audacity
Obrazek Autorzy używanych skryptów:
>Boris "Blizzard" Mikić
>Ragnarok Rob
>mjshi
>paradog
>KK20
>LiTTleDRAgo
>Glitchfinder
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob gru 31, 2022 2:27 pm przez KateRio22, łącznie zmieniany 23 razy.

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: Rubin »

Przetestowałem i wstępnie muszę przyznać że mechaniki wyglądają bardzo obiecująco.
Przyciski wytestowane, gotowy skrypt na statystyki, ale graficznie, no widać że KateRio ma jakąś tam wizję i pomysł jest dosyć ciekawy.

Rozświetlacz:
Spoiler:
Obrazek
Bieganie:
Spoiler:
Obrazek
Panel Statystyk:
Spoiler:
Obrazek
Na razie za mało jest tutaj zawarte by ocenić czy jest to dobre czy złe, bo nie mam ogólnej wizji całości, ale jeśli mechanicznie ma to iść w
takim kierunku, to stwierdzam że może być interesująco..

Nie ukrywam że charset bohatera (który sie uruchamia tylko kiedy wcisnę klawisz do dołu), wygląda ciekawie =]
Spoiler:
Obrazek
Mam tylko dzieję że KateRio, zastosujesz jakąś tematykę graficzną i obierze ona jakiś kierunek dla Twojej gry, bo jeśli poszedłeś już w kierunku zabawy z graficzkami, to żeby to nie było na połowę przełamane z RTP. Tzn, wiesz, trochę swojego, trochę RTPówy.
Cóż mogę powiedzieć. Przed Toba jeszcze bardzoo dużo pracy.

P.S Jeśli można wyciągnąć jakieś informację =], możesz coś więcej powiedzieć o wątku fabularnym ?

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: McLaren »

Wygląda dość dobrze, ale będzie trzeba to jeszcze dopracować ;)

Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: KateRio22 »

Szczerze mówiąc większość fabuły wyjdzie w praniu, bo szczerze nie potrafię napisać jej od początku do końca :/

Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: KateRio22 »

Należy również wspomnieć, że te mechaniki będą stale aktualizowane, więc wejdźcie czasem :D

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: McLaren »

@KateRio22 szczerze... rzuciłeś się na głęboką wodę, ale nie martw się, na Twierdzy wszyscy się wspieramy i sobie pomagamy ;)
Tak więc jak coś potrzebujesz, nie wiesz czegoś to pisz :)

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: Akser »

Pobrałem projekt testowy i to wyglada na gre która została jakby zaczeta dosłownie od niedawna. Za mało info o fabule i za malo pokazane aby sie wypowiedziec czy dobrze czy cos doradzic. Moge jedynie stwierdzic ze dluuuuuga droga do ukonczenia jeszcze przed toba.

Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: KateRio22 »

Właśnie tak jak mówiłem, było już wiele już bardziej ukończonych projektów, które jednak nie zasłużyły na wydanie. Obecna wersja gry powstaje od grudnia tamtego roku, ale stale zaczerpuję wiedzę z poprzednich.

Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: KateRio22 »

To samo z fabułą. "Szczerze mówiąc większość fabuły wyjdzie w praniu, bo szczerze nie potrafię napisać jej od początku do końca :/", mam na nią ogólny pomysł, którego nawet nie potrafię wytłumaczyć. Jest to zwykła sklejka myśli, że tak się wyrażę.

Awatar użytkownika
Diego
Posty: 65
Rejestracja: wt cze 09, 2020 10:27 am

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: Diego »

Gra według mnie jest na początkowym etapie twórczym i jeszcze przed KateRio bardzo dużo do zrobienia aby osiągnąć cel.
Moja rada, chodź sam wstrzymałem prace nad moją grą, abyś wytrwał w postanowieniu i ukończył projekt.
Pomysł widzę jakiś masz, bo mechaniki już powstają. Teraz tylko fabuła i ogólny zarys świata uniwersum do zrobienia.

Trzymam kciuki za projekt.

ODPOWIEDZ