[RMXP] - Dream Warriors

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: KateRio22 »

Zapraszam wszystkich zainteresowanych grą na serwer Discord: [Link aktywny po zalogowaniu]

Awatar użytkownika
M-E-I
Posty: 95
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:43 am

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: M-E-I »

Publikuj informacje na forum żebym widziała a nie uciekasz gdzieś na kanały katerio :idea:

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: Rubin »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob kwie 03, 2021 5:35 pm
Zapraszam wszystkich zainteresowanych grą na serwer Discord: [Link aktywny po zalogowaniu]
Tutaj chciałbym sie odnieść tylko do powyższej wiadomości, a mianowicie co do publikowania linku na inny kanał discord, mimo że gryzie się to z [Wymagane logowanie]. KateRio ma na to pozwolenie =] Żeby nie było, że panują podwójne standardy.

Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: KateRio22 »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz kwie 04, 2021 7:10 pm
Publikuj informacje na forum żebym widziała a nie uciekasz gdzieś na kanały katerio :idea:
Szczerze mówiąc, na forum dość ciężko mi zachować formę jaką stosuję na serwerze. Będę tu jedynie wrzucał te większe postępy. Mówiąc większe mam na myśli większe.

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: McLaren »

Jak tam z większymi postępami @KateRio22 ?

Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: KateRio22 »

Obecnie projekt stoi w miejscu, głównie przez zawalony obowiązkami tydzień, wydaję mi się jednak, że w weekend przysiądę na dłużej :D
Poza tym, zmiany wrzucam na swojego Discorda, (do którego można dołączyć z linku wyżej) bo na forum chcę zamieszczać, coś dużego :D

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: Akser »

Ja poza twierdzę nie chce się wychylać na inne kanały. Już raz próbowałem i pożałowałem. Więc czekam na informacje, tutaj na forum

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: mickul7682 »

Kolego od grafik postaci w Edenie. Kiedy weźmiesz się za autorskie Tilesety? Widziałem jakieś strzępki informacji o grafice, którą planujesz dodać do swojej gry i ciekawi mnie, jak to wszystko finalnie będzie wyglądało.

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: HGS »

@KateRio22 Teraz wszyscy będą cię kojarzyć jako "Koleś od grafik postaci w Edenie" xD
Kiedy chcesz wyrobić swoją własną markę, ale robisz crossa i ci nie wychodzi xD i będziesz kojarzony jako ten koleś od grafik xD

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: Heroes of Diwarla

Post autor: PInroz »

Kim jest ten KateRio22? A ten od HGSa i Edenu XD

Ja nadal czekam na grę, bo zapowiada się naprawdę dobrze :D

ODPOWIEDZ