[RMXP] - Dream Warriors

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: [RMXP] - Heroes of Diwarla

Post autor: KateRio22 »

Fajnie

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [RMXP] - Heroes of Diwarla

Post autor: X-Tech »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz lip 11, 2021 11:07 am
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob lip 10, 2021 9:49 pm
Zepsuty dysk? I robisz od nowa? Chciało ci się to robić od nowa @KateRio22?
Łooo panie, w całej historii tworzenia tego, ja od nowa to całość robiłem jakieś 10 razy

Okazało się, że masz zepsuty dysk i robisz od nowa po raz dziesiąty ? Masz zepsuty dysk po raz dziesiąty czy może poprzednim razem na twój komputer spadł meteor, albo uderzył w niego piorun ? Trzeba mieć szacun do użytkowników żeby sobie tak robić jaja. Oczywiście dla mnie cała ta zapowiedź to żart szczególnie pokazało mi to podejście autora do projektu. Jeszcze ze sto razy będzie " zaczynał od nowa " xdd

Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: [RMXP] - Heroes of Diwarla

Post autor: KateRio22 »

Powiem tyle, nigdzie nie powiedziałem, że nie miałem backupu, grę 10 razy robiłem przed poznaniem forum oraz dlatego że psuły mi się pliki w polskiej wersji makera, której wtedy używałem. Więcej się z wami nie ma sensu użerać. Pinroz lepiej was wypunktował niż ja to mógłbym zrobić.

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [RMXP] - Heroes of Diwarla

Post autor: X-Tech »

To znaczy napisałeś zapowiedź. Przyznałeś się, że zaczynasz grę od nowa po raz dziesiąty jeszcze nim poznałeś forum. O czym to świadczy. Skoro wiedziałeś, że nie potrafisz jej zrobić i musisz zaczynać ją od nowa w kółko i nic nie wskazuje, że nie dojdziesz do setki zaczynania jej od nowa to po co do niej założyłes zapowiedź ? ;D Chcesz, żeby ktoś cię klepał po plecach ? Niby za co XD


Czy znów jesteś kolejną osobą, która chce, aby ją klepano po plecach, aby sama się utwierdziła w przekonaniu, że przez odpalania rma czujesz się jak nadczłowiek na poziomie twórców na poziomie Zombika i pozostałych, którzy wydają gry ? Zimny prysznic na głowę. Nie jesteś nawet na poziomie ich palców u stóp. Ci ludzie wydają gry. Kiedy wydasz pierwsze gry będziesz mógł być uważany za twórcę gier, a na razie utwierdziłeś ludzie w przekonaniu ,że kłamiesz, bo skoro sam w spokoju nie potrafiłeś skończyć tej gry 10 razy to dlaczego chcesz chwalić się próbami jej robienia innym ludziom skoro wiesz, że nie potrafisz jej skończyć. Gdzie tu logika w zawracaniu innym głowy swoimi chęciami ? Ludzie chcą gier, a nie marnotrawienia czasu na waszą uwagę, bo chcecie się chwalić, że odpaliliście rpgmakera. Co mnie to obchodzi. Chwalcie się zapowiedziami gier, które macie ukończone w 90%, bo w tej chwili to jedno wielkie kłamstwo.

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [RMXP] - Heroes of Diwarla

Post autor: Rubin »

Dobra, tych wywodów już starczy, po jednym komentarzu i koniec. Nie ma sensu tego ciągnąć.
Autor, jeśli będzie miał ochotę, to zrobi grę, doda jakieś info w zapowiedzi, jeśli nie, zapowiedź może nawet i dożywotnie widnieć na forum, jeśli sam jej autor nie wskaże że czas ją przerobić na pełną wersję, bo zdecyduje się wydać grę. Poza tym, warto zwrócić uwagę że zapowiedzi jednak na jakieś bazie powstają. Nie są to puste projekty, tylko screeny mimo wszystko się pojawiały, więc rzucanie mięsem w mojej ocenie było nie uzasadnione.
Dalsze odpowiedzi uznane za offtop, będą do kasacji. A autor, jeśli będzie miał ochotę to może dać znać co z projektem i spokojnie za rok czasu.
Albo temat zawiesić, jak to było w przypadku chociażby wiedźmina, aby nie zawracano im głowy co chwilę z pytaniem, jak idą prace :)

- mimo wszystko nie pochwalam takiego zachowania^ - bo skoro napisałem zapowiedź to jednak decyduje się udostępniać jakieś informacje co do projektu i rację przyznaje X-techowi, aby zapowiedzi pisać już na fazie końcowej projektu (90% ukończenia), kiedy jestem pewien że tytuł, niebawem trafi w ręce wyczekujących. Bo w fazie początkowej, kiedy nie ma konkretnego planu na grę, nie ma zbudowanych mechanik (systemów), wszystko może się na tyle diametralnie w projekcie pozmieniać, że w fazie końcowej może wyjść zupełnie coś innego, niż było planowane.

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP] - Heroes of Diwarla

Post autor: HGS »

Prawdę mówiąc takim notorycznym dręczeniem autorów, tylko pogarsza się sprawę. Bo to jeszcze bardziej demotywuje.

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [RMXP] - Heroes of Diwarla

Post autor: X-Tech »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn lip 12, 2021 9:06 pm
Dobra, tych wywodów już starczy, po jednym komentarzu i koniec. Nie ma sensu tego ciągnąć.
Autor, jeśli będzie miał ochotę, to zrobi grę, doda jakieś info w zapowiedzi, jeśli nie, zapowiedź może nawet i dożywotnie widnieć na forum, jeśli sam jej autor nie wskaże że czas ją przerobić na pełną wersję, bo zdecyduje się wydać grę. Poza tym, warto zwrócić uwagę że zapowiedzi jednak na jakieś bazie powstają. Nie są to puste projekty, tylko screeny mimo wszystko się pojawiały, więc rzucanie mięsem w mojej ocenie było nie uzasadnione.
Dalsze odpowiedzi uznane za offtop, będą do kasacji. A autor, jeśli będzie miał ochotę to może dać znać co z projektem i spokojnie za rok czasu.
Albo temat zawiesić, jak to było w przypadku chociażby wiedźmina, aby nie zawracano im głowy co chwilę z pytaniem, jak idą prace :)

- mimo wszystko nie pochwalam takiego zachowania^ - bo skoro napisałem zapowiedź to jednak decyduje się udostępniać jakieś informacje co do projektu i rację przyznaje X-techowi, aby zapowiedzi pisać już na fazie końcowej projektu (90% ukończenia), kiedy jestem pewien że tytuł, niebawem trafi w ręce wyczekujących. Bo w fazie początkowej, kiedy nie ma konkretnego planu na grę, nie ma zbudowanych mechanik (systemów), wszystko może się na tyle diametralnie w projekcie pozmieniać, że w fazie końcowej może wyjść zupełnie coś innego, niż było planowane.

W sensie no tak zapowiedź może zrobić każdy w 10 minut. Ustawić parę screenów i udawać, że robi grę ? Przecież to oszustwo i bezcelowe oszustwo wymagające parę chwil. Dobrze wiemy, że twórcy gier tak nie robią i im to wręcz przeszkadza na etapie tworzenia. Autor obecnego projektu sam pprzyznał, że 10 razy grę zaczynał od nowa, a robił ją w spokoju. Nic nie wskazuje, że nie zacznie jej robić od nowa po raz 20 to po co to zapowiada skoro nie ma czego ?
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn lip 12, 2021 10:35 pm
Prawdę mówiąc takim notorycznym dręczeniem autorów, tylko pogarsza się sprawę. Bo to jeszcze bardziej demotywuje.
Do kogo ten post. Przecież to oni dręczą nas, a nie ja ich. Sami przyznali, że nie potrafią skończyć gier to po co je zapowiadają ?
Pogarszam sprawę ? Sprawę z czym ? Z ich oszukiwaniem, które jest im przyzwolone, bo zamiast skończyć gry i napisać zapowiedzi wolą szukać poklasku co odpalenie rma na 5 minut oszukując przy tym zapowiedziami gier, których nie ma ?

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [RMXP] - Heroes of Diwarla

Post autor: McLaren »

@KateRio22 zrób aktualizacje pierwszego posta. Zapowiedź źle wygląda, ponieważ brakuje aktualnych screenów, które walają się tu i ówdzie w temacie.

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [RMXP] - Heroes of Diwarla

Post autor: Rubin »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt lip 13, 2021 7:20 pm
@KateRio22 zrób aktualizacje pierwszego posta. Zapowiedź źle wygląda, ponieważ brakuje aktualnych screenów, które walają się tu i ówdzie w temacie.
Słusznie zauważyłeś @McLaren - Ja dodam od siebie, że jeszcze ten filmik w głównym poście co jest podlinkowany, też jest już niedostępny, więc warto byłoby zaktualizować temat :), bo obecnie wygląda jakby był zupełnie martwy. :)
Ale na spokojnie, nie pali się. Jak znajdziesz wolną chwilę to można aktualizacje skrobnąć.

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [RMXP] - Heroes of Diwarla

Post autor: mickul7682 »

Podoba mi się styl graficzny twojej gry. Nie wspomnę już o grafikach koncepcyjnych do Edenu, które rysujesz dla Haxo. Tak trzymać. Nie przejmuj się niczyją opinią, tylko rób swoje. Byle do przodu. Ważne, byś nie opierdzielał się i rozwijał projekt małymi krokami. Styl graficzny twojej gry mi się podoba i ciekawi mnie, jak będzie wyglądała finalna wersja :)

ODPOWIEDZ