[RMXP] - Dream Warriors

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: [RMXP] - Dream Warriors

Post autor: KateRio22 »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz sty 16, 2022 9:14 pm
Dobra prezentacja :) Oprócz Ławki, w jaki sposób będzie można się wyleczyć, pomijając ekwipunek i itemy.
Będzie jeszcze namiot, różne uzdrowiska (w zależności od reputacji u danych frakcji), szpitale, szamani itp.

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [RMXP] - Dream Warriors

Post autor: PInroz »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt sty 18, 2022 5:30 pm
Będzie jeszcze namiot, różne uzdrowiska (w zależności od reputacji u danych frakcji), szpitale, szamani itp.
:o A tym to mnie nawet zaskoczyłeś. Czy leczenie w szpitalach, będzie się różniło w zależności od leczenia przez szamanów? Chodzi mi o bonusy, lub możliwości które były by lepsze... np. szpitale były by skuteczniejsze w leczeniu punktów zdrowia, ale za to szamani skuteczniejsi w leczeniu duszy z opętania lub choroby która zatracała by duszę w kierunku szaleństwa itp.

Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: [RMXP] - Dream Warriors

Post autor: KateRio22 »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt sty 18, 2022 9:56 pm
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt sty 18, 2022 5:30 pm
Będzie jeszcze namiot, różne uzdrowiska (w zależności od reputacji u danych frakcji), szpitale, szamani itp.
:o A tym to mnie nawet zaskoczyłeś. Czy leczenie w szpitalach, będzie się różniło w zależności od leczenia przez szamanów? Chodzi mi o bonusy, lub możliwości które były by lepsze... np. szpitale były by skuteczniejsze w leczeniu punktów zdrowia, ale za to szamani skuteczniejsi w leczeniu duszy z opętania lub choroby która zatracała by duszę w kierunku szaleństwa itp.
Idziesz dobrym tropem... ;)

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP] - Dream Warriors

Post autor: HGS »

System siadania na ławce, by odpocząć jest bardzo fajny. Ciekawi mnie jak się to bardziej rozwinie.

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [RMXP] - Dream Warriors

Post autor: mickul7682 »

To co zaprezentowałeś na filmiku bardzo mi się podoba. Szkoda, że tak wolno tę grę tworzysz, ale nie każdy ma tak dużo czasu na tworzenie. Grunt, że praca idzie do przodu. ;)

Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [RMXP] - Dream Warriors

Post autor: Loyni »

W końcu jakieś konkrety i widać że gra zaczyna nabierać sensownego kształtu. Jak widać, trzeba tylko cierpliwości i samozaparcia - a w rezultacie idzie doczekać się konkretów. Przyznam że Dream Warriors jak i Anvocun to zdecydowanie moi faworyci na ten momemt na których czekam najbardziej. I w sumie, Ty KateRio jak i Pinroz, raczej celujecie w podobny gatunek z waszymi grami. Więc noooo. Byłoby interesująco zagrać w dwie gry spod tego samego gatunku a z zupełnie kolosalnie od siebie innym wykonaniem.

Świetnie się twój projekt przedstawia.

Awatar użytkownika
KorHabas93
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 24, 2022 11:54 pm

Re: [RMXP] - Dream Warriors

Post autor: KorHabas93 »

Fajne, kolorowe. A jak będzie z oprawą audio? Zaszczycisz nas autorska muzyka?

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [RMXP] - Dream Warriors

Post autor: Teo »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob sty 15, 2022 12:43 pm
[Link aktywny po zalogowaniu]
Mały update dotyczących prostych funkcji, nad którymi ostatnio siedziałem.
KateRio, naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem w jakim kierunku zmierza twoja gra.
Mimo, że pracujesz nad nią od ponad roku i zdarzało się kilkukrotnie zmieniać koncept i zamysły. Brniesz z tematem naprzód.
Mimo grafik, ma nadzieję że będziesz pamiętać o mechanikach, żeby coś jednak było ciekawego a nie teleporty z jednej mapy na drugą i questy polegające na zbieraniu roślinek i zabijaniu wilków.

Awatar użytkownika
Oxidizer
Posty: 18
Rejestracja: wt sty 25, 2022 1:14 pm

Re: [RMXP] - Dream Warriors

Post autor: Oxidizer »

Ta gra wygląda świetnie. Ma taki bajkowy charakter. Widziałem kiedyś na twierdzy grę w podobnym stylu, tyle, że robioną w takim bardziej 3D stylu. Jakieś wstępne terminy premiery wersji demo są przewidziane?

Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: [RMXP] - Dream Warriors

Post autor: KateRio22 »

Szczerze mówiąc, demo będzie mam nadzieje w tym roku. Tyle jestem pewien xD

ODPOWIEDZ