[RMXP]Eden Universe

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: Rubin »

Grafika, detale, na największym poziomie. Tak, zdaję sobie w pełni sprawę, że mówiłem jak i pisałem kilkanaście razy, ale ośmielę się to zrobić ponownie. Czekam na Eden, bo jak na dotychczasowe zapowiedziane tytuły. Eden zapowiada się jako najlepsza nadchodząca gra!

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [RMXP]Eden

Post autor: Natan Zuckerkandl »

@HGS będzie multiplayer? Chciałbym zagrać z kimś z Twierdzy w tą grę, będzie coś takiego?

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: HGS »

Raczej nie. RPG Maker tego by nie wytrzymał. Jak stworzę wersję 3D, a taka ma się pojawić -> multiplayer się ukaże :)

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: Teo »

Przesłuchiwałem wersje dialogowe w audio i to na co najbardziej czekam w Edenie, to wątek fabularny. Jestem bardzo ciekaw jak będzie się on prezentować :o

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: Akser »

Pięknie wyglądają celtowe ascety. W sumie, interesujące jak będzie wyglądał egipt, piramidy i sarkofagi. :D Wyczekuje screenów z niecierpliwością.

Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: Loyni »

Obrazek wygląda super. Wygląd wioski i detale graficzne bardzo są dopracowane. Nie powiem, bo najbardziej podoba mi się panowama, czyli te widoczne wzgórze, pagórki, góra, oraz róźne odcienie zieleni.

Budynki są bardzo szczegółowe i widoczna jest różnorodność, jeśli chodzi o grywalne nacje. Egipcjanie mają inne budynki, astekowie inne, jeszcze inna rasa, będzie mieć inne. Super że będzie zróżnicowanie.

Przesłuchałem również audio i koncepty voice-actingu, które podesłałeś i powiem, że zapowiada się najlepszy dubbingowy projekt jaki stworzono na PL scenie, dotychczas. Czekam cierpliwie na więcej info. Jednak chciałbym jak najszybciej zobaczyć komentarz: Eden już dostępny do pobrania!

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [RMXP]Eden

Post autor: mickul7682 »

Po ostatnim Q&A tym bardziej czekam na ten projekt. Raczej nie sądzę, by swoją popularnością przebiło Pogromcę, ale kto wie...
Przynajmniej dość prędko doczekamy się demo. W przeciwieństwie do pewnej gry...

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: PInroz »

Ciekaw jestem czy Eden powstanie szybciej od Pogromcy II, czy może na odwrót?

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: McLaren »

Trudno powiedzieć @PInroz ... Myślę, że Eden, ponieważ Pogromca 2 jest perełką autora, którą bez przerwy szlifuje.

UrMom
Posty: 10
Rejestracja: pt maja 14, 2021 6:47 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: UrMom »

Nie będę kłamał, że wygląda to całkiem interesująco.

ODPOWIEDZ