[RMXP]Eden Universe

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
M-E-I
Posty: 95
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:43 am

Re: [RMXP]Eden

Post autor: M-E-I »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob maja 15, 2021 10:47 am
Nie będę kłamał, że wygląda to całkiem interesująco.
Również się zgadzam. Gra bardziej mnie zaciekawiła niż Pogromca, chodź HGS włożył dużo więcej pracy w PP. Natomiast Eden, to również kawał dobrej roboty na który czekam z niecierpliwością.

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [RMXP]Eden

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Jest dużo ciekawych projektów, mam nadzieje, że ten ujrzy światło dzienne :)

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: HGS »

Chwilowo jestem bardziej zajęty normalną, stałą pracą, aczkolwiek w wolnych chwilach dłubię przy projekcie. Na osłodę życia dodam, że Eden będzie miał coś, czego nie ma żadna inna makerówka XP. (jeśli Enter się zainteresuje moją propozycją i przedstawi mi sensowne i wydajne rozwiązanie). Zdradzę, że chcę wprowadzić tryb sieciowy dla dwóch graczy. Może to będzie kooperacja, może rywalizacja - jeszcze nie wiem, ale mam pomysł na pewien prosty system, ale pytanie, czy możliwy do zrealizowania :)

Ostatnio nawet otrzymałem nowy utwór muzyczny do Edenu. Przesłuchajcie go sami :)


Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: Rubin »

A już miałem obawy że projekt stanie się czarnym paskiem, jednak prace nadal trwają, to dobrze!.
Czekam z niecierpliwością.

Awatar użytkownika
M-E-I
Posty: 95
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:43 am

Re: [RMXP]Eden

Post autor: M-E-I »

Wspominałam że czekam na Wiedźmina i Anvocun, jednak Eden też jest w czołówce zestawienia z gier, na które czekam. Najbardziej jestem zainteresowana całym dubbingiem i linią fabularną jaką HGS obierze dla edenu i jak będzie to wyglądać. Wyobrażam sobie coś na wzór Starcraft II, ale czy tak będzie to się okaże. Bynajmniej w jakiej formie by nie było, uważam że będzie to profesjonalnie wykonana praca, a stwierdzam to po tym kiedy zagrałam w Pogromcę II i wiem, jak HGS przykłada się do swoich projektów.

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: McLaren »

@HGS rzucaj pracę i zajmij się robieniem gier zawodowo :) Ścieżka dźwiękowa fenomenalna :)

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [RMXP]Eden

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Jak tam tworzenie gry @HGS ?

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: HGS »

Są opóźnienia z powodów:

- Praca
- Życie osobiste
- Brak weny, aczkolwiek tutaj zaczynam to na nowo rozruszać.

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: Rubin »

Aby szło do przodu. Lepiej, gorzej, ale niech idzie =]

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [RMXP]Eden

Post autor: Akser »

Zapowiedz nie byla juz od bardzo dawna aktualizowana, co z projektem? czy rowniez przepadnie w czelusci zapomnienia i nic z tego nie bedzie.
Nie chce zostac oszukany bo bardzo czekam na te gre i pragne szczerze w nia zagrac. Jest to cos nowego, cos co pobudza mnie do dzialania jednak patrzac na czaty i na zapowiedz tutaj narastaja we mnie pewne obawy ze nic z tego moze nie byc...

ODPOWIEDZ