[RMXP]Eden Universe

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
KorHabas93
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 24, 2022 11:54 pm

Re: [RMXP]Eden Universe

Post autor: KorHabas93 »

No no, widzę nowy baner gry. Poprzednia kolorystyka nie przyciągała oka. Nowy design obiektów, avatara i mapy również na plus. Życzę Ci sukcesu gry, bo widać ile pracy w to wkładasz.

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [RMXP]Eden Universe

Post autor: mickul7682 »

Może zabrzmi to górnolotnie, ale niejedna komercyjna gra nie posiada tego, co Eden tworzony na niepozornym RPG Maker XP
Patrząc na jakość wypuszczanych gier nawet niepozorna makerówka jest bardziej atrakcyjna od tego szitu, co się teraz sprzedaje. Dobrze wspominam Black and White i wiem, że Eden jest w dobrych rękach patrząc na materiały video. Wiadomo, że nie wszystko działa jak w oryginale, ale czy musi? Intryguje mnie wątek fabularny, bo zakładam, że to on będzie tu najbardziej istotny?

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Eden Universe

Post autor: HGS »

Ogrom zmian graficznych. Pojawiły się również nowe ścieżki muzyczne, o których pisałem już na discordzie. Bardziej spostrzegawcze osoby moga zauważyć, że zmieniła się wizualizacja dobrego i złego sumienia w świecie Edenu. Chciałbym podziękować moim grafikom Farandilowi i Nozomi za to, że swoimi umiejętnościami wspierają graficznie mój projekt. Powiem tak... lecimy po demo, a nawet mogę rzec, że tworzony jest oficjalny zwiastun gry w nowej wersji graficznej.

Obrazek

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [RMXP]Eden Universe

Post autor: mickul7682 »

To nadal ta sama gra co pół roku temu? :shock:

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Eden Universe

Post autor: HGS »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob mar 18, 2023 1:04 am
To nadal ta sama gra co pół roku temu? :shock:
Chyba tak :lol:


Wczoraj prowadziłem LIVE z tworzenia mapki. Dziś zacząłem ją implementować. Oto screen z części krainy, którą tworzyłem:

Obrazek

Ponadto obecnie mapa świata, a raczej samo podłoże prezentuje się tak, przy czym to nie wszystko, co gra będzie oferować w pełnej wersji. Rozpoczynam też prace stabilizujące rozgrywkę z poziomu zwykłego gracza.

Obrazek

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [RMXP]Eden Universe

Post autor: McLaren »

To wygląda wyśmienicie :)

ODPOWIEDZ