[ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Cały swój wolny czas wykorzystuje do robienia gry :)

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Dziś pół dnia poprawiałem miasto, do którego przeniosą się nasze żółwie po wyjściu z kanałów. Prezentuje się ono mniej więcej tak:

Obrazek

Jest to jedna część miasta, którą zwiedzimy w grze, planuje jeszcze zrobić dwie części.

Obrazek

Pracuję w dalszym ciągu nad grą, przedstawione screeny w każdej chwili mogą ulec zmianie.

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Wygląda mega McLaren! :shock: Co tak poprawiasz w mieście? Myślę, że jest ok 8-)

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Co poprawiam w grze? Budynki. Do wcześniej ustalonego wyglądu miasta (stylu graficznego) dodałem budynki z ''Turtlesów nesowych''. Nie pasowały one, najprościej mówiąc, odstawały swoją barwnością, postanowiłem więc edytować budynki, tak by wtapiały się w otoczenie ;) Na screenie przykład.

Obrazek

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Akser »

Dawno nie zagladalem do tematu z turtlesami zapowiedz twojej gry w formie video bardzo mnie napalila na gre i wyczekuje na nia od dluzszego czasu. jak pisalem u SGH tak i napisze u ciebie ze czekam na nia i nie besztam za obsuwy czasowe bo lepiej jak na projekt zaczeka sie dluzej a bedzie doporacowany nizeli postanowisz go wydac jak niektorzy forumowicze piszacy zapowiedz, tylko po to by dostac poklepke po ramieniu ze sa fajni, zeby teraz do nich zwracac sie jak dot worcow z prawdziwego zdarzenia ktorymi nie sa i nigdy nie beda.
Doceniam twoj artyzm - a na artyste trzeba czekac i trzeba dac mu czas by ukonczyl swoje dzielo. Tym dzielem mam nadzieje beda tyrtlesy w ktore pogram z przyjemnoscia i po zakonczeniu przygody stwierdze ze było warto pobrac je na dysk i nie wywalic po 15 minutach.

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

@Akser dzięki za wiadomość. Prace nad grą wciąż trwają. Duże zmiany — jakkolwiek by to nie brzmiało... ;) opublikuję pod koniec grudnia :)

Awatar użytkownika
M-E-I
Posty: 95
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:43 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: M-E-I »

Widzę że temat jest cały czas aktualizowany więc pracujesz cały czas nad projektem.
Liczę że niedługo doczekamy się premiery, bo widać że dość ciężko pracujesz nad Żółwiami.

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

@M-E-I cały czas coś dłubię ;) Najwięcej czasu pożera mi robienie nowych map, rysowanie nowych modeli itp. Jest to męczące, nie ukrywam, ale daje radę :)

Awatar użytkownika
M-E-I
Posty: 95
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:43 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: M-E-I »

Mclaren, możesz coś więcej napisać o premierze, kiedy mniej więcej można się spodziewać gry?
Przyznam że po przejrzeniu ponownie tematu, same grafiki robią takie wrażenie, że zapał na Turtlesy wzrasta z każdym dniem i już bym z chęcią zagrała :!: :oops:

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Pisałem, że pod koniec Grudnia opublikuję duże zmiany.

@Reptile zrobił dla mnie masę mechanik oraz skryptów o, które go poprosiłem, za co mu serdecznie dziękuję :) Dzięki niemu jestem z projektem dużo do przodu :)

@Rubin wykonał dla mnie pewną rzecz, dzięki czemu będziemy mogli nurkować naszymi żółwiami, za co mu serdecznie dziękuję :) Dodam, że do listy jak zabić nasze żółwie dochodzi utonięcie i pożarcie przez rekiny, tak więc będziecie musieli być ostrożni.

Ja w dalszym ciągu babram się z robieniem nowych lokacji (screen1), poprawianiu postaci (screen 2), wycinaniu głosów z serialu i robieniu samej rozgrywki :) Ogólnie mówiąc, za każdym razem by się nie znudzić, robię coś innego.

Póki co publikuję te dwa screeny na dowód, że praca nad projektem wciąż trwa :) Doszedłem do pewnego wniosku, że nie chcę wam wysyłać wszystkiego, nad czym pracuje. Ponieważ jak widzicie, coś jest zmieniane, aktualizowane, a poza tym nie będziecie mieli niespodzianki grając w grę ;)

@MEI kiedy premiera? Nie mam żółwiego pojęcia ;)
Obrazek Obrazek A poza tym chciałbym wszystkim życzyć szczęśliwego nowego roku :)

ODPOWIEDZ