[ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
M-E-I
Posty: 95
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:43 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: M-E-I »

Grałam kiedyś w turtlesy i jestem ciekawa jak zostaną one wykonane w rpg makerze.
Czekam na premierę

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Miło mi to słyszeć ;) Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Akser »

Kiedy jakies grubsze info co z projektem ?

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

@AXER myślę, że pod koniec tego miesiąca. W tej chwili przy projekcie pomaga mi @Reptile za co serdecznie mu dziękuję. Pracujemy nad skryptami w grze (menu oraz walka turowa). Do tego robię jeszcze animacje żółwi do ataku. Projekt idzie powoli ale do przodu ;)

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Akser »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn mar 01, 2021 1:47 am
@AXER myślę, że pod koniec tego miesiąca. W tej chwili przy projekcie pomaga mi @Reptile za co serdecznie mu dziękuję. Pracujemy nad skryptami w grze (menu oraz walka turowa). Do tego robię jeszcze animacje żółwi do ataku. Projekt idzie powoli ale do przodu ;)
Mam tylko nadzieje ze panujesz nad skryptami zeby nie bylo przpadku jak w jednej grze gdzie wyskakiwal blad gre wywalalo a autor stwierdzil ze tego nie naprawi bo nie umie :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Na razie wszystko idzie zgodnie z planem. Dziś skończyłem ikony oraz itemy żółwi. Teraz bawię się w klasyfikację ninja i podporządkowanie pod nich specjalnych ataków. Na szczęście nad skryptami panuje @Reptile ,pomaga mi jak tylko może, by gra wyglądała tak, jak sobie to wyobrażam :)

S0LDIER
Posty: 77
Rejestracja: pn cze 29, 2020 4:33 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: S0LDIER »

Widziałem grafiki, fajne są odwzorowane z oryginału, klimacik jakiś się tam zapowiada spoko. Jednak, mam nadzieje że sytem walki to będzie może jakiś dynamiczny ABS, aby można było poczuć te bijatyki i podstawowe pytanie, czy będzie Shredder?

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: mickul7682 »

Nadal uważam, że Dzieci zrobiłyby większą furrorę. :)

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Akser »

ja nie zapomne jak w dzieciach opiekunowie zostawili w kolysce dziecko na dworze i sobie poszli ale czarny humor nie jest zly
ja bardziej czekam na turtlesy

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

@S0LDIER Jak najbardziej, Szreder już jest gotowy oraz Foot Ninja ;) System walki będzie widowiskowy i szybki :)

@AXER cieszę się, że czekasz na Turtlesy, robię co w mojej mocy, by jak najszybciej je skończyć, miałem coś pod koniec miesiąca opublikować, ale nie wiem, czy nie poczekać i pokazać coś więcej ;)

@mickul7682 Nie martw się, Żółwie zrobią większą ;)

ODPOWIEDZ