[ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Dzięki za dobre słowa :) Nie pozostaje mi nic innego jak tylko wziąć się do roboty :)

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: X-Tech »

Dawaj tę grę leszczu :lol:
Serio widzę ten klimat z nesowych tourtles zmiksowany z snesowymi tourtlesami beatemp w turowym systemie. To znaczy wiem, że to autorski mix, ale pierwszy raz od lat dostrzegam pasje fanowskiej gry w RM od czasów pokemon the evil inside 2 które dla mnie jest kultowe

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Po za tym co napisałeś, jest jeszcze dubbing z serialu TMNT 2004 ;) Oraz generator głosu. Zamierzam dodać jeszcze kilka fajnych ''znajdziek'' , którymi fani będą zachwyceni :) Praca nad grą idzie pomału ale do przodu.

Awatar użytkownika
Reptile
Posty: 20
Rejestracja: pn cze 01, 2020 1:01 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Reptile »

"Psioczyłem" na to nie raz, nie podoba mi się ten mieszany styl (walki grafika SNESowa, na mapach misz-masz NESowy + wycinki z innych gier)
- być może tylko mnie to tak razi, i chociaż proponowałem i zrobiłem na szybko inny szablon graficzny, to jednak McLaren postanowił zostać przy tym co jest.

Ważne jednak, że idzie to do przodu ;)
Jakby co wiadomo gdzie pomocy szukać :)

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Dzięki @Reptile :) ,jeżeli chodzi o grafikę, to zbyt dużo poświęciłem na nią czasu, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
Twój szablon graficzny bardzo mi się spodobał i nieuniknione, że po skończeniu tej gry zrobię kolejną ;) No ale nie brnijmy daleko w przyszłość ;)

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Screen dla forumowiczów śledzących temat ;)

Obrazek

Pracuję nad drobnymi szczegółami w grze, dodając takie elementy jak drzwi, szczury, skrzynki itp.

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: PInroz »

I jak tam tworzenie McLaren?

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: X-Tech »

Daj tę grę. Kocham pierwsze żółwie z nesa. Bawisz się żółwiami

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Niedawno wróciłem z urlopu i wczoraj w nocy wznowiłem prace nad grą. Całą noc poświęciłem na 70 klatek animacji związanej z walką. W walce tej zmierzymy się z olbrzymim potworem, a polegać ona będzie na wciskaniu odpowiednich klawiszy kierunkowych w określonym czasie. Jest to pewien rodzaj mini gry zręcznościowej, w której widzimy duże postacie tak jak podczas walki turowej. Bawię się dalej w żółwie i muszę przyznać, że trochę mnie męczą, ale daję radę ;) Wkrótce dodam jakieś nowe screeny ;)

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Akser »

ja chce te gre, potrafisz robic gry z humorem chce sobie poprawic nastroj i sie dobrze bawic.

ODPOWIEDZ