[ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
M-E-I
Posty: 95
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:43 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: M-E-I »

Będzie w grze Szreder i dziadek szczur ?

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Będzie Szreder :) Mistrz Drzazga również, będziemy musieli uratować go w grze :)
W tej chwili jestem na etapie przygotowywania przeciwników w grze, jakimi są roboty dr Baxter Stockman'a oraz Foot Ninja.

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Teo »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
śr mar 31, 2021 9:42 pm
Będzie Szreder :) Mistrz Drzazga również, będziemy musieli uratować go w grze :)
W tej chwili jestem na etapie przygotowywania przeciwników w grze, jakimi są roboty dr Baxter Stockman'a oraz Foot Ninja.
A w grze będzie tylko odwzorowanie na grach i anime, czy to będzie twoja odrębna fabuła od tego co już było?

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

Gra będzie odwzorowaniem fabuły z anime, plus moje rozszerzenia. Wszystko to za sprawką dubbingu, który wycinam z seriali TMNT, co muszę przyznać mnie ogranicza ;)
Rozszerzenia będą polegać na utworzeniu misji, tak by dopasować powycinany dubbing, a wszelkie ważne informacje co ma robić gracz, będą wyświetlane w okienku.

Niestety muszę was rozczarować, nie udało mi się przygotować dostatecznie dużą ilość materiału, bym mógł wam cokolwiek pokazać. Zostało mi jeszcze dużo pracy, ale nie martwcie się i bądźcie cierpliwi na pewno was nie zawiodę ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
M-E-I
Posty: 95
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:43 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: M-E-I »

Spoiler:
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt kwie 02, 2021 5:28 pm
Gra będzie odwzorowaniem fabuły z anime, plus moje rozszerzenia. Wszystko to za sprawką dubbingu, który wycinam z seriali TMNT, co muszę przyznać mnie ogranicza ;)
Rozszerzenia będą polegać na utworzeniu misji, tak by dopasować powycinany dubbing, a wszelkie ważne informacje co ma robić gracz, będą wyświetlane w okienku.

Niestety muszę was rozczarować, nie udało mi się przygotować dostatecznie dużą ilość materiału, bym mógł wam cokolwiek pokazać. Zostało mi jeszcze dużo pracy, ale nie martwcie się i bądźcie cierpliwi na pewno was nie zawiodę ;)
Obrazek
Bardzo ładna ta graficzka. Grałam w grę dzieci 10 olch i piękne ci rysunki wychodzą. Jestem ciekawa jak będą wyglądały z tymi wszystkimi obrazkami. :oops:

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Akser »

Gra wygląda zajawkowo. Bardzo podoba mi sie ta probka retro klimatu i sam koncept zaimplementowania fabuly z anime
na szczescie nie bedzie to toćka w toćke takie samo jak z telewizora wiec mam szczera nadzieje ze to co dodasz od siebie bedzie czyms wiecej
niz tylko kilkoma zadaniami
Przyznam ze mam tylko lekkie obawy co do samego dubbingu bo wycinki z namime moga brzmic dziwnie. jeszcze tym bardziej ze w anime czesto leca jakies dzwieki w tle muzyczki lub stukanie wiec przydaloby sie zebys pamietal aby to wygluszyc bo jak bedzie to w grze to moze wyjsc niezla packa.

system walki nie pamietam juz czy pokazywales czy wspominales na kanale ale licze na jakies porzadne mordoklepki i animacje battlerow

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: McLaren »

@AXER będą porządne mordobicia z animacjami ;) Jeżeli chodzi o powycinany dubbing, to masz rację. Głosy zawierają dźwięki tła z anime, maskownicą tego jest dźwięk otoczenia w mojej grze ;)

@M-E-I Myślę, że będą wyglądać dobrze ;) Dzięki, Dzieci z 10 Olch robiłem z pasją i całym sercem, żeby nie Twierdza RM i wsparcie użytkowników to wątpię, bym je kiedykolwiek ukończył.

Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Loyni »

Świetnie te graficzki żółwi z pizzą wyglądają. Kurde, jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądać sama gierka.

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: Rubin »

@McLarenusie - jak tam gierka? =]

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Turtles ,,Małe zmiany''

Post autor: X-Tech »

Chcę sprawdzić tę grę. Zapewne humor i audio klimat będą napędem przez ten rollercoaster.

ODPOWIEDZ