[VXA] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Ostatni etap projektu, czyli praktycznie pełny, grywalny projekt, gotowy do pobrania i grania.
Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Loyni »

Ostatnia informacja paź 31, projekt od tego czasu się rozwija dalej ?

Awatar użytkownika
Goblin
Posty: 28
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 2:12 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Goblin »

Witam,
Odpowiadając na pytania;
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob gru 12, 2020 2:45 am
Ostatnia informacja paź 31, projekt od tego czasu się rozwija dalej ?
Tak, projekt żyje i ma się dość dobrze. Choć niestety tempo trochę zwolniło. Ale do końca stulecia raczej się wyrobimy :P.


[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt lis 03, 2020 5:53 pm
Pytanie tylko, czy poziom trudności będzie można zmieniać w trakcie gry ?
W sumie nie wiemy, czy chcemy dać możliwość zmiany poziomu trudności podczas gry. Ale raczej tak.

Poza tym obecnie zastanawiamy się trochę nad fabułą - wprowadzamy parę elementów w scenariuszu, które zwiększają jego logikę, jak i dodajemy więcej wyborów i ich konsekwencje, które, mamy nadzieje, dobrze uzupełnią wolność gracza.

Chcemy też podziękować wszystkim za aktywne zainteresowanie projektem, dzięki czemu możemy poszczycić się chyba pierwszą setką odpowiedzi na tym forum :).

Tyle, ekipa Miotu pozdrawia.

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: mickul7682 »

Dobrze wiedzieć, że projekt idzie do przodu. Szkoda, że tak wolno, bo lubię gry z klimatem, a Widźmin to taka tematyka, że to będzie numer 1.

Awatar użytkownika
Wilczy Miot
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 12:37 pm

[ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Wilczy Miot »

W imieniu Wilczego Miotu miałem przyjemność w postaci kilkuminutowego filmiku przedstawić dubbing, który mógł być powodem niepokoju u niektórych. ~Piolodiusz

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Rubin »

Przesłuchałem dubbing i przyznam że byłem sceptycznie nastawiony. Zanim przejdziemy do oceny, pragnę zwrócić uwagę na fakt, że jest to nowatorska praca, nie zajmują się tym osoby które mają doświadczenie w tym co robią, lub zajmują zawodowo. Wszystko odbywa się for-FUN z Pasjii.

Początkowe nastawienie, było neutralne, a wręcz spodziewałem się że będzie "gorzej", ale tutaj miłe zaskoczenie! :idea:
Dubbing prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Nooo..... Pełen podziw i nie mogę się doczekać na grę. Dubbing jest świetny i trzymam kciuki za was chłopaki.

[Dubbing małego dziecka, coś niesamowitego] - jak na nowatorską robotę, coś świetnego.

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Projekt z rozmachem! Klimatyczny start screen, niesamowity dubbing oraz grafika :) Pokażcie więcej! ;) Np. system rozwoju.

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Teo »

Zważając na to, że projekt jest tworzony za darmo, twórcy nie dostaną za niego profitu i zawodowo żaden z nich nie zajmuje się dubbingiem, (o czym wspomniano również wyżej), jestem zdumiony wykonaną pracą. Świetna robota. <BRAWO> :mrgreen:

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: mickul7682 »

Podoba mi się dubbing, ale główny bohater brzmi... słabo. Zdecydowanie może to rozpraszać podczas rozgrywki. HGS zwrócił uwagę na to w komentarzu, z tego co widziałem i chyba wyczerpał temat dość dosadnie.

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Teo »

Jak idą prace nad grą ?

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Pewnie wstrzymane, wszyscy odpoczywają po nowym roku ;)

ODPOWIEDZ