[VXA] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Ostatni etap projektu, czyli praktycznie pełny, grywalny projekt, gotowy do pobrania i grania.
Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: HGS »

Jak nie dowodzi? xdd zrobiona mapa od podstaw nie dowodzi że pracuje się nad grą? XD Sory HGS ale idąc twoją logiką, to że dałeś swoją grę na steam i masz parę screenów jest jest jednym wielkim fake'em bo przecież screeny i nowe posty nie świadczą o rozwoju produkcji, to było primo. Po drugie, ja się dziwie że im się chce jeszcze to robić w atmosferze twoich ciągłych domysłów i niezadowolenia :roll: pozdrawiam serdecznie, buziaczki xd
Idąc Moją logiką ja wrzucam pełno informacji o projektach w przeciwieństwie do WM :roll: . Z łatwością można sobie wyszukać w internecie co to za gra, jaką będzie miała fabułę, jak wygląda, a nawet jak się zmienia na przestrzeni czasu. Nie trzeba nawet daleko szukać - wystarczy rozejrzeć się po forum. Wytykam jedynie sposób prezentacji gry, którą hucznie zapowiedziano, potem temat zamknięto (bo ludzie zaczęli zadawać dużo pytań), potem znów otworzono, a teraz dano ochłap nie będący cześcią gry. Chcac dowieść czyjejś hipokryzji trzeba się bardziej postarać :)

"ja się dziwie że im się chce jeszcze to robić w atmosferze twoich ciągłych domysłów i niezadowolenia" - Nie krytykuję gry samej w sobie, a sposób w jaki traktuje się potencjalnych obserwatorów. Wyraziłem też tylko swoją szczerą opinię, do której mam prawo. Bardzo gorzką, ale czasem konieczną, jeśli się spojrzy na to z perspektywy czasu jak długo gra jest tworzona, a jak niewiele o niej wiemy. I zanim zarzuci mnie ktoś tekstem "Ty też długo tworzysz", pragnę jedynie na swoją obronę dodać, że mi tyle dubing nie zajmuje, co mechaniki. Ilość informacji też jest większa. ;)

Jeśli kogoś boli szczera opinia od osoby, która ma doświadczenie w tym temacie to jego sprawa. Z tego co widzę, autorzy zareagowali na Mój apel i pokazali listę rzeczy do zrobienia, co daje też sporo do myslenia. Moja opinia to wskazówki nie tylko dla twórców, ale i obserwatorów projektu :roll:

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: PInroz »

Dodam coś od siebie. Jestem jednym z tych szczęśliwców, co mają okazję potestować grę i powiem tyle... nie jest źle, ale może być jeszcze lepiej. To zależy od twórców. Bardzo podoba mi się klimat, który bije od Kres Cechu, bardzo pierwszo wiedźminowy. Zespół Wilczego Miotu, niech tworzy sobie w spokoju, co komu do tego.
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt wrz 30, 2022 5:13 pm
Wyraziłem też tylko swoją szczerą opinię, do której mam prawo.
Racja, ja też nie byłem fanem niektórych zagrywek twórców, prank odnośnie Gry pseudo3D, do tej pory pozostawia u mnie spory niesmak. Ale mimo wszystko mam sporą nadzieję, że produkt doczeka się finału.
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt wrz 30, 2022 5:13 pm
Idąc Moją logiką ja wrzucam pełno informacji o projektach w przeciwieństwie do WM
Moim skromnym zdaniem, za dużo tego. To jest powód dla którego, często jestem zmęczony twoją twórczością HGS. Nie mówię, że to źle. Ale jak się słyszy kilka razy w tygodniu, jak zmieniło się wygląd budynku w Edenie, podlane 10 próbkami dubbinu, 30 ikonek i 20 screenami, to trochę to może człowieka zmęczyć. Jak dla mnie za dużo HGSowania :lol:

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Rubin »

Ja testowałem gierkę.. grałem widziałem i niedawno dostałem kolejną wersję. Jednak z braku czasu pp prostu nie mam kiedy do tego siąść. Czekam na oficjalne wydanie wiedzmina, jestem ciekaw jak się przyjmie. Jednak na ten moment wiem że WM stara się coś robić. Prace idą naprzód i mam nadzieję że gra w końcu zostanie zrobiona i wydana. :)

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: HGS »

Moim skromnym zdaniem, za dużo tego. To jest powód dla którego, często jestem zmęczony twoją twórczością HGS. Nie mówię, że to źle. Ale jak się słyszy kilka razy w tygodniu, jak zmieniło się wygląd budynku w Edenie, podlane 10 próbkami dubbinu, 30 ikonek i 20 screenami, to trochę to może człowieka zmęczyć. Jak dla mnie za dużo HGSowania :lol:
Wiem, dlatego w ostatnim czasie mniej info wrzucam. :lol: Dlatego mnie ten zarzut ze strony Vitolda rozbawił :D
No nic. Pożyjemy - zobaczymy. Ale w przypadku WKC publikujecie tak mało, że trochę zajawek nam wszystkim nie zaszkodzi :)

Awatar użytkownika
Goblin
Posty: 28
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 2:12 pm

[ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Goblin »

W związku z tym, że otrzymałem dostatecznie jasną wiadomość od zespołu, że reszta zespołu (a przynajmniej Piol, bo ciężko mi stwierdzić jak Witcherek), ma grę w... czterech literach - wybywam z serwera i z teamu i kończę grę samemu.
Goblin (aka Ziemniakford).
Nie pozdrawiam i nie bierzcie Piola do żadnego projektu.

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Rubin »

Co by nie było i kto by nie robił i jak sprawy zespoły by się nie potoczyły..... mam szczerą nadzieje że Wkedźmina skończysz/skończycie robić i uda się zamknąć rozdział z tym tytułem. Bo mam niepdparte wrażenie że od jakiegoś czasu wy po prostu się z tym "męczycie". W sensie, robicie te grę ale już tak na siłę, aby dla świętego spokoju ją skończyć.

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: HGS »

Wczoraj trochę z Goblinem porozmawialiśmy w 4 oczy i wyraziłem swoje szczere zdanie co należy zrobić, by wasza gra została dokończona :)

Piolodiusz
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 01, 2020 10:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Piolodiusz »

Dzień dobry,
odpisuję po tak długim czasie, gdyż byłem zajęty próbą zdania semestru, udaną na szczęście. Przedstawię, jak sytuacja z mojej strony wygląda. Po problemach w życiu prywatnym nie mogłem przeznaczać tyle czasu, ile bym chciał na projekt, więc Ziemniakford zwany też Goblinem uznał za świetne rozwiązanie tego problemu wyjście z serwera zespołu i robienie... w sumie nie wiem czego, bo przez ostatni miesiąc o żadnych efektach prac nie słyszałem. A Witcherek jest nieaktywny kompletnie od 26 października 2022 roku, nie odpowiada na żadne wiadomości. Z jakich powodów mi się oberwało aż tak dotkliwie, że Ziemniak robi ze mnie wroga publicznego numer jeden to nie wiem. Gra jest ukończona w dosłownie 95%, ale chyba nie starczy mi sił na jej skończenie. Jest możliwość, że opublikujemy to co mamy (chyba ja mogę się nazwać jedynym aktywnym członkiem Wilczego Miotu). Praca nad tą grą wymęczyła mnie całkowicie fizycznie, psychicznie, mentalnie, duchowo. A szkoda. Gra wydaje mi się dość dobra, żeby zyskała uznanie. Jej niedokończona wersja (bez zakończenia jednego, udźwiękowienia i innych usprawnień) już niekoniecznie. Jeśli ktoś chciałby pośredniczyć między mną a Ziemniorem jako mediator dla dobra projektu, byłbym wdzięczny.

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Rubin »

Liczę na wytrwałość i mam madzieje że projekt w końcu wydacie. A dalej, zachęcam do pracy solo, a jak coś będzie potrzeba, zawsze kogoś można wynająć zapłacić i nie bawić się w zespoły i projekty grupowe..bo.to zawszw kończy się tak samo

Awatar użytkownika
Zombik
Posty: 21
Rejestracja: wt cze 09, 2020 8:54 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - VX] Wiedźmin KRES CECHU ✔

Post autor: Zombik »

95% to faktycznie bardzo dużo i jeżeli to prawda to wielkim smutkiem byłoby tego nie wydać. Rozumiem kwestię wymęczenia psychicznego jakąś produkcją nad którą się ślęczy. Z czasem mogą pojawić się objawy nawet fizyczne jak nudności na myśl o swym dziele, ale jednak to 95% sprawia, że naprawdę trzymam kciuki, że uda się to wydać. Jeżeli faktycznie nie ma sił, by to dokończyć to nawet kosztem ucięcia tego 5% zawartości i wymyśleniem innego zakończenia, które zamknęłoby już projekt.

ODPOWIEDZ