[ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [XP] Anvocun

Post autor: X-Tech »

Własna grafika i fabuła, które w jakiś nieuchwytny sposób do siebie pasują. Wstęp, który może opowiadać ciekawą przygodę pełną niebezpieczeństw, skradnia, ucieczek, zwrotów i tajemniczych lokacji ? Sam nie wiem czy ma być wypełniona ta gierka.. Bardzo chciałbym grać w twoją grę. Interesuje mnie, aby pojawiła się prędko. Szkoda, że w zapowiedzi zdradzasz tak mocno świat gry zamiast pozwalać stopniowo odkrywać różne tajemnice w samej grze i zaskakiwać. Zdradzenie tak dużo z tego co może być uświadczone w ogóle gry, która opowiada historię...to sam nie wiem. Ogólnie mimo to jestem zainteresowany z pewnością.

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Akser »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
śr cze 10, 2020 6:44 am
Śmieszne że na innym forum nikt nie przyczepił się do wielkości charsetów :roll: Skoro powiększyłem chrasety to logiczne że powiększyłem też całą resztę. Może dla tego że standardowe charsety są dwa razy mniejsze i dla tego, ciężko niektóry to przyswoić.
Jest dużo różnych opinii - ale faktycznie te charsety moim zdaniem są do wypracowania bo jakoś tak kolorystycznie odbiegają od reszty panoramy ;]
ale spokojnie, robisz grę tak jak ją czujesz, a nie pod publikę ;]
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt cze 16, 2020 1:09 pm
Szkoda, że w zapowiedzi zdradzasz tak mocno świat gry zamiast pozwalać stopniowo odkrywać różne tajemnice w samej grze i zaskakiwać. Zdradzenie tak dużo z tego co może być uświadczone w ogóle gry, która opowiada historię.
X-tech, ja tam lubie jak jest coś napisane niż jakieś szczątkowe informacje które powiedzą Ci tyle co nic. lubie wiedzieć czego się spodziewać po gierce więc tutaj dobrze zrobił PInroz.

Biore się za pobieranie gierki

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: X-Tech »

Dla mnie wygląd postaci nietypowy skontrastowany z stosowanymi tłami powoduje, że wrażenia wizualne z zamysłem fabularnym są wyjątkowe....

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Od dłuższego czasu śledzę Twój projekt. Gra na start ma plusa za starania autora za autorskie zasoby w postaci grafiki. Ciekawi mnie jak będzie z muzyką i dźwiękami. Widzę tu pierwsze stawianie kroków w poważniejszą grę i cieszę się, że tyle czasu tworzysz projekt i się nie zniechęcasz. Po Twoim kanale na YT można łatwo wywnioskować, że się łatwo nie poddajesz i za to cię szanuję @PInroz :)

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Rubin »

Wiadomo coś może kiedy jakaś premiera?

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt lip 28, 2020 5:05 pm
Wiadomo coś może kiedy jakaś premiera?
Cóż premiera gry nie nastąpi zbyt szybko, gdyż mam sporo pracy, a nie mogę zebrać się do kupy by skończyć to co aktualnie robię :roll: Coś tam podłubię ale jest tego niewiele. Pewnie w czasie tworzenia pójdę na kompromisy, gdyż nad projektem pracuję już wystarczająco długo, a momentami bierze mnie myśl wzięcia się za inny projekt. Skończę tę grę chociaż bym miał poświęcić na nią kolejne lata mojego życia :roll:

Więc tak powiem... prace nad Anvocun idą cały czas, ale nie szybko :ugeek:

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Pracuj, pracuj, bo gra wygląda fajnie i jestem jej ciekaw :)

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Akser »

Może jakieś mini przecieki, jakiś gameplay z gierki, a jak nie to filmik 8-)
Skusisz się @Pinroz

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt sie 07, 2020 8:26 pm
Może jakieś mini przecieki, jakiś gameplay z gierki, a jak nie to filmik ;]
Skusisz się @Pinroz ?
Z pewnością... ale nie teraz, gdyż nie jest to jeszcze gotowe do pokazania ;) A z pewnością nie w formie filmiku :roll:

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Pierwsze wzmianki o projekcie pojawiły się 09 kwie 2018, 08:25 i nadal nie wiemy w sumie nic o klimacie gry. Może uchylisz nam jednak rąbka tajemnicy zwłaszcza filmikiem ponieważ gra wygląda ciekawie, a myślę, że brak wiedzy na temat klimatu gry może mocno zniecierpliwić tych, którzy czekają tak długo :)

ODPOWIEDZ