[ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Trzeci obrazek zbyt mocno pojaśniony, bije po oczach. Środkowa czy nawet pierwsza opcja, wypada tu zdecydowanie najlepiej :)

Awatar użytkownika
Diego
Posty: 65
Rejestracja: wt cze 09, 2020 10:27 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Diego »

Odczytałem wiadomość z discorda. Pierwszy obrazek i drugi. Nie wybrałbym jasnej barwy, bo wygląda po prostu źle.

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

Dziękuję, za tak spory odzew, z waszej strony... mimo iż to była tylko zwykła dyskusja z discorda ;)

Na ten rok, planuję wziąć się nieźle do pracy. Mam w planach wydać demo gry (grywalny prolog), który głównie ma na celu zaprezentowania wam mechanik oraz poniekąd fabułę. Mam nadzieję że się wyrobię... Oprócz tego myślę również nad odświeżeniem tematu, bo to co widnieje na początkowych screenach już dawno nie odzwierciedla tego co jest w grze. Myślę też nad mięsistym gameplay'em. Jak to będzie to się zobaczy. Oby ten rok był owocny :ugeek:

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Pamiętaj, że zawsze możesz pytać o pomoc. Na naszym discordzie zawsze jestem aktywny, więc korzystaj jeśli potrzeba ci coś wytłumaczyć w XP, lub pomóc zrobić. Jestem przekonany, że Rubin i inne osoby też chętnie cię wesprą jeśli wyrazisz taką chęć :) :D :D :D

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Teo »

Gdybym operował większą ilością czasu również posłużę jako pomoc. Coś sprawdzić, doradzić lub pokazać swój punkt widzenia. Niemniej, bardzo czekam na tę grę, bo zapowiada się porządnie.

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Akser »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt sty 15, 2021 2:15 pm
Dziękuję, za tak spory odzew, z waszej strony... mimo iż to była tylko zwykła dyskusja z discorda ;)

Na ten rok, planuję wziąć się nieźle do pracy. Mam w planach wydać demo gry (grywalny prolog), który głównie ma na celu zaprezentowania wam mechanik oraz poniekąd fabułę. Mam nadzieję że się wyrobię... Oprócz tego myślę również nad odświeżeniem tematu, bo to co widnieje na początkowych screenach już dawno nie odzwierciedla tego co jest w grze. Myślę też nad mięsistym gameplay'em. Jak to będzie to się zobaczy. Oby ten rok był owocny :ugeek:
Jestem bardzo ciekaw jak teraz wyglada gra co sie w niej zmieniło od czasu kiedy opublikowałes temat jakie ma dokładnie mechaniki i jak całosciowo sie prezentuje. Czytalem na czacie i haxo zachwalal na glosowym ze twoja gra jako jedna z nielicznych moze sie poszczycic bardzo dobrze wykonanymi animacjami. Fajnie tez przedstawia sie zaprezentowany swiat gry. Mapping jest bardzo intrygujaco wykonany. Wiec oglnie co moge napisac. CZEKAM......

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Jak prace nad grą przyjaciel?

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Też jestem ciekaw co tam nowego w Anvocum?

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob lut 20, 2021 5:03 am
Jak prace nad grą przyjaciel?
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn lut 22, 2021 2:17 am
Też jestem ciekaw co tam nowego w Anvocum?
Projekt cały czas się rozwija... jeszcze trochę mi zostało jeżeli chodzi o plany odświeżenia tematu z grą. Do tej pory udało mi się udoskonalić poszczególne elementy w menu, mam już prawie skończony jeden z kilku fragmentów prologu (do grudnia powinienem się wyrobić) oraz wiele innych mało znaczących szczegółów. Więc jedyne co mogę napisać to że projektu nie zamierzam porzucać :D

S0LDIER
Posty: 77
Rejestracja: pn cze 29, 2020 4:33 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: S0LDIER »

Czekam na projekt, bo już miałem obawy że go porzuciłeś i obrósł kurzem :geek: :mrgreen: Widziałem na czacie że od czasu do czasu pokazujesz grafiki z projektu i muszę przyznać że zapowiada się świetnie. Trzymam kciuki,

ODPOWIEDZ