[ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
KateRio22
Posty: 84
Rejestracja: pt gru 25, 2020 4:05 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: KateRio22 »

Mnie się najbardziej podoba ta najciemniejsza :D

Awatar użytkownika
Goblin
Posty: 28
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 2:12 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Goblin »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob sty 09, 2021 11:25 pm
PODGLĄD:
Spoiler:
Obrazek
(aktualizacja poprawek) - Nowa opcja, środkowa - Która moim zdaniem wygląda już znacznie lepiej, niżeli tragiczna, rozjaśniona trzecia =]
Spoiler:
Obrazek
Jak dla mnie lewa lub środkowa.
Trzecie mogłoby być jako miejsce, które ma się kojarzyć ze spokojem i odpoczynkiem.

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: McLaren »

Środkowa, nie za ciemna nie za jasna. Akurat ;)

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: mickul7682 »

Poważne decyzje zapadają? Hmm... niech pomyślę... Wydaje mi się, że ta środkowa grafika jest tą, którą chętnie bym zobaczył w tej grze. Jasne światło jakoś nie pasuje mi do tej gry. :?:

Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Loyni »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz sty 03, 2021 11:52 am
Pytanie, obrazek 1, 2 czy 3
Wybieram opcje 2. Wygląda najlepiej z całej trójki. Natomiast, wracając do pytanie nr.1 (ciemny/jasny). Zdecydowanie, wybieram ciemne kontrasty. Czyli obrazek nr.1
Gra ma być RPGiem wzorowanym na gothicu, to skąd Pinroz, przyszło Ci do głowy aby dawać takie jasne odcienie, jak na tamtym najaśniejszym obrazku. Totalne nieporozumienie, jeśli byś poszedł w tamtym kierunku i wybrał jasny kontrast.

AmarthDokuro
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:58 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: AmarthDokuro »

Co jak co, ale wariant najciemniejszy najlepszy. Najardziej pasuje do klimatu gry. Bez dwóch zdań.

Awatar użytkownika
Falafel
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 11, 2020 9:18 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Falafel »

Spróbuj coś między średnim a ciemnym.

i posłuchaj się Haxo bo dobrze prawi - nie dawaj się innym narzucać i słuchaj co ci podpowiada twoje smocze serduszko <3

Awatar użytkownika
EnterVPL
Posty: 107
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 5:29 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: EnterVPL »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob sty 09, 2021 11:25 pm
(aktualizacja poprawek) - Nowa opcja, środkowa - Która moim zdaniem wygląda już znacznie lepiej, niżeli tragiczna, rozjaśniona trzecia =]
Spoiler:
Obrazek
Mi się podoba środkowa opcja. Głównie ze względu tego, że stosuję wiele filtrów światła niebieskiego i jak jest za dużo ciemności to wszystko jest czarne (a przynajmniej tak jest przeważnie), ale to mój gust i szczerze mam swoje sposoby na to, aby sobie samemu rozjaśnić to co widzę (wystarczy że monitor dam jaśniej). Innym powodem jest to, że moim zdaniem nie odbiera tej grze mroku.
Oczywiście jest to mój gust, więc PInrozie rób jak uważasz :D

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Teo »

Obrazki 2 i 1, ciemniejsze warianty. Ja zwróciłem uwagę bardziej na otoczenie, liście, kwiatki, drzewa, które się wyróżniają od reszty i widać że nie do końca wkomponowują się kolorystycznie do całości. Jednak patrząc na to z drugiej strony, jeśli tak się odróżniają od tła, to można bardziej dostrzec ich szczegółowość i detale, więc to już kwestia wyboru w jakim kierunku pójdziesz.

Jednak do meritum, ciemniejszy kontrast, nie idź w ten jasny trzeci, bo wygląda, tragicznie.

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Akser »

Napisałem na czacie ale poproszono bym tutaj się odezwał. Kontrastowo lepszym wyborem będzie ciemniejszy wariant ten środkowy z trzech grafik
Jasne może znaleźć też zastosowanie ale na pojedynczej mapie i to bardzo jasnej ale jako całość wybierz ciemniejsze barwy Bo po tym jasnym obrazku widać że jest zmieniony poleceniem na zmianę barwę ekranu lub suwakiem w generatorze Nie zmienia to faktu że jako całość jasna gra wyglądała by ohydnie i mnie by nie zachęciło to do grania.

Pozostań przy ciemniejszej barwie tak jak pierwotnie zaplanowałeś a jasne odpuść :roll:
Nie idz w strone swiatla, bo grozi to smiercia i trwalym kalectwem gry :mrgreen: :geek: :geek:

ODPOWIEDZ