[ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

Grafika znowu uległa zmianie. Tym razem będzie jeszcze jaśniej :D

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Osobiście uważam, że już teraz to co pokazałeś jest dostatecznie jasno. Skup się na tworzeniu, a nie na durnotach byleby dogodzić każdemu marudzie, bo w ten sposób nic nie stworzysz i będziesz tkwił w martwym punkcie, a na koniec i tak na Ciebie nasrają i powiedzą, że gówno żeś zrobił, a nie grę. Pinroz nie szukaj na siłę poklasku włażąc w dupę ludziom, którzy nie znają się na tworzeniu gier RPG, zwłaszcza, że wiem z jakiego powodu takie decyzje podejmujesz. Czytasz durnoty w tej części społeczności, która praktycznie poza grami dla beki nic na poważnie nie wydała i nie ma zamiaru wydać. Idź na forum do ludzi, którzy nie są powiązani w żaden sposób z makerem i wewntualnie tam zapytaj co sądzą. Nie zmieniaj całej grafiki bazując na dwóch komentarzach od osób, które nigdy nie reprezentowały dostatecznie dobrego wzoru by go naśladować. Ja Ci mówię jako twórca i potencjalny gracz - zostaw tę grafikę już w spokoju. Bo będzie za jasno i będzie gówno, a nie klimat w tej grze. :roll:

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

Tutaj już nawet nie chodzi o samo dogadzanie, a fakt że sam zauważyłem że jest za ciemno :roll:

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Nie wiem. Dla mnie ta grafika staje się powoli przekombinowana. Zdajesz sobie sprawę, że takie ściemnianie i rozjaśnianie grafiki wpływa na jej jakość? Na moje oko jest dobrze. Mam sprawne oczy i monitor graficzny i kolorystyka jest już wystarczająco dobra. Jedyne czym możesz się pobawić to natężeniem światła w grze.

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Teo »

Zapowiedź już długi zacz się ciągnie... czy doczekam się tego demo w końcu?

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pt mar 17, 2023 6:55 pm
Zapowiedź już długi zacz się ciągnie... czy doczekam się tego demo w końcu?
Mam nadzieję że tak. Pracuję cały czas nad grą, koncepcje się zmieniają, staram się robić tak, by demo w ogóle powstało.

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: mickul7682 »

Rób swoim tempem, ale HGS ma rację. Nie dogodzisz wszystkim. Zmiana całej grafiki na nowo zabiera cenny czas, a i ja uważam, że obecne światło jest okej.

ODPOWIEDZ