[ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: X-Tech »

Ogólnie, aż tu zajrzałem ponieważ przeczytałem newsa na twierdzy na temat aktualizacji, ale szybko zdałem sobie sprawę, że....


Kolejny raz zostałem zrobiony w bambuko ponieważ to nie są informacje o pełnej grze.
Autor gry nie wydał ani jednej gry, która została przedstawiona na twierdzy co czyni wiarygodnośc jego działań zbliżonymi do zera.
Wiarygodność tego całego projektu jest absolutnie wg. mnie nieistniejąca.
Podsumowując straciłem tylko czas na tekst o niczym.


Dla mnie liczą się pełne ciekawe gry, dema i gry w epizodach. Pustostany i pustołowia to absolutne marnotrawstwo czasu w przypadku osób, które gier nie wydają, ale szukają uwagi. Dla mnie postawa nie do przyjęcia. Róbcie zapowiedzi kiedy macie skończone 90% gry. Co mnie to obchodzi jakie wy chcecie gry robić. Liczą się osoby, które te gry wydają, a nie to co wy chcecie zrobić lub o czym marzycie, żeby zrobić

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Akser »

Przychodze z newsa na twierdzy i przyznam że te informacje przyjmuje całkiem na chlodno rowniez moge zalozyc pseudo zapowiedz w ktorej opisze nie wiadomo jakie mechaniki a w rezultacie nic z tego nie wyjdzie i wezmiesz przyklad z Kejt z rijo przez pol roku bylo pisanie byly krzyki na czacie byly cuda na kiju a nic z tego powaznego nie wyszlo bo gra okazala sie jednym wielikim zartem a w zasadzie zapowiedz staram sie wyczekiwac cierpliwie na jakies konlrety salatka fajna screnny fajne widac ze cos sie jednak dzieje ale zeby po drodze dysk nie zagnal jak to dysk kejta i popieram zdanie kolegi wyzej jak bylo w przypadku enteravpl ktory zrobil zapowiedz i zaraz byla pelna dostepna gra bez zbednego czekania kilkunastu miesiecy czy nawet i lat dodatkowo gra musi byc zrodzona z pasji i zainteresowania makerem a nie robiona tylko po to zeby wyssac moj czas jak dementor z rijo
czekam cierpliwie i licze na konkrety

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

Drogi X-Techu i Akserku zwracam się bezpośrednio do was :roll:
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz lip 11, 2021 7:59 am
Kolejny raz zostałem zrobiony w bambuko ponieważ to nie są informacje o pełnej grze.
Autor gry nie wydał ani jednej gry, która została przedstawiona na twierdzy co czyni wiarygodnośc jego działań zbliżonymi do zera.
No tak bo jak nie wydałem nic, co jest widoczne na Twierdzy, to od razu każdy post który pokazuje progres mojej gry można potraktować jako fake. Jak byś czytał ze zrozumieniem, to nie był byś zrobiony w bambuko ;)
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz lip 11, 2021 7:59 am
Wiarygodność tego całego projektu jest absolutnie wg. mnie nieistniejąca.
No tak nabrałem was, tak na prawdę to nie gra tylko pixelarty, skradzione z od nie żyjącego już twórcy który nie pozwie mnie za prawa za kradzież :| A na poważnie, Po czym stwierdzasz że moja wiarygodność jest nieistniejąca? Po ilości wydanych wcześniej gier? A może po tym że Anvocun po tylu latach nadal jest w dziale zapowiedzi? Uświadomię cię o czymś, czego pewnie nie podejrzewasz po mnie... ja w moim życiu nie tylko tworzę grę, ale i również udzielam się w mojej rodzinie (głównie pokazuję się, by wiedzieli że żyję :lol: ), więc chyba nie zdziwi cię fakt że tworzenie gry stanowi dla mnie odskocznię od codziennego życia.
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz lip 11, 2021 7:59 am
Pustostany i pustołowia to absolutne marnotrawstwo czasu w przypadku osób, które gier nie wydają, ale szukają uwagi.
Tak szukam uwagi, bo zależy mi opinia osób, może jakieś rady, uwagi co poprawić lub dodać. A to że dla ciebie to pustostan, dla mnie jest to miłe spędzenie czasu nad projektem, którego mam nadzieję skończyć... trzeba mieć jakieś hobby, by nie popaść w depresję i monotonię zwykłego życia.
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz lip 11, 2021 9:35 pm
pseudo zapowiedz w ktorej opisze nie wiadomo jakie mechaniki a w rezultacie nic z tego nie wyjdzie i wezmiesz przyklad z Kejt z rijo przez pol roku bylo pisanie byly krzyki na czacie byly cuda na kiju a nic z tego powaznego nie wyszlo bo gra okazala sie jednym wielikim zartem
Skoro od 2018 roku kiedy to zapowiedź Anvocun widnieje w internecie i do tej pory nad tym pracuję, to niezły żart tutaj szykuję. Jak umrę i nie będzie wtedy żadnych informacji o grze to będziecie mogli czuć się sprankowani :|
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz lip 11, 2021 9:35 pm
pelna dostepna gra bez zbednego czekania kilkunastu miesiecy czy nawet i lat dodatkowo gra musi byc zrodzona z pasji i zainteresowania makerem a nie robiona tylko po to zeby wyssac moj czas
No po tylu latach tworzenia, raczej można stwierdzić że robię grę z pasji. W ogóle jakie ty masz prawo decydować, kto co robi z pasji, a kto nie? W ten sposób zgnoiłeś KateRio, a teraz rzuciłeś się na mnie. Zrób grę, o własnych zasobach, mechanikach i planach na długi gameplay to wtedy porozmawiamy... Na forum nie widzę byś żadnej gry publikował, a takim twórcą jak ja lub KateRio zarzucasz brak pasji bo pracuje nad grą dłużej niż miesiąc. Człowieku stwórz coś sam, a nie wyżywasz się na ludziach którzy coś faktycznie robią :|

A co to X-Techa, cóż co prawda wydał jakieś tam produkcje, ale ja też mógłbym opierając się na RTP, stworzyć grę i mieć z tego radochę i prawo wytykania innym że publikują z swojej gry to co chcą publikować. Ale chyba nie o to chodzi.

Tak więc proszę was ogarnijcie się, bo swoim zachowaniem nie jesteście lepsi, od innych którzy zaleźli Rubinowi i HGSowi za skórę. Bo mnie wkurza takie zachowanie, które tylko zniechęca do dalszego tworzenia. Co sprawia też, że teraz lepiej rozumiem KateRio.

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: X-Tech »

Jeśli uważasz, że dobrze rozumiesz się z KateRio, który przed chwilą stwierdził, że zaczynał grę od nowa 10 razy jeszcze nim trafił na to forum to widać, że dobrze się rozumiecie w urządzaniu sobie kpiny z użytkowników. Napisał zapowiedź do gry, której nie potrafił zrobić sam w spokoju we własnym zakresie nim trafił na to forum i nic nie wskazuje na to. że nie będzie jej zaczynał od nowa i że ją w ogóle skończy, bo jest na etapie niemal zerowym mimo, że zaczynana po raz kolejny. Po co więc zapowiedział tę grę skoro nie potrafi jej skończyć choć jeden raz ?


Co to oznacza ? To oznacza, że skoro wie, że nie potrafi jej skończyć to poszuka uwagi i oklasków do samego faktu, że coś w ogóle robi w tym rmie, a to się równa oszustwo, bo takich osób jak ty czy on są na pęczki. Nie macie gier na ukończeniu, a zapowiadacie rzeczy, których nie ma i raczej na pewno nie będzie - Jakim prawem więc szukacie poklasku - skoro nie potraficie zrobić choć jednej gry ? Po co kłamiecie, że zapowiadacie grę, ale jej nie ma na ukończeniu. To się nazywa oszukiwanie i robienie ludzi w bambuko. Ja już pisałem o kółkach wsparcia atencjuszy na moim blogu i podkreślam to jest tego żywy przykład. Sytuacja powyżej. Jeden wiarygodny tak samo jak drugi.

Słuchaj. To zrób dobrą grę na RTP zostaniesz pochwalony przez wiele osób problem w tym, że zrobienie dobrej gry jest niełatwe niezależnie na jakim zestawie grafik ją zrobisz. Większość osób nie podejmie się tego zadania, bo chcą się bronić niestandardowymi zasobami, aby nie nadrabiać typowych grafik ciekawymi pomysłami i atrakcyjną fabułą i rozgrywką. Nie zrobiłem ani jednej gry na RTP poza moim pierwszym projektem, którego nikt nie widział na oczy do twojej wiadomości. To znaczy, że tak unikałem RTP. Mógłbyś zrobić jakąś tam grę na RTP ? Bardzo w to wątpię. Zrobienie dobrej gry jest trudne i RTP tego nie ułatwia.



Można wymieniać takie akcje na pęczki. Ostatnio na topie jest Wilczy Miot i jawna ściema, którą zamknęli kiedy ludzie zaczęli domagać się gry czy temat Crashura, który na ****** napisał, że założył zapowiedź, aby zmotywować się bardziej do ukończenia gry, ale kiedy tu ludzie zaczęli się o nią pytać to usunął temat z grą i wszystkie swoje posty.


Każesz się ogarniać, bo takie zachowanie zniechęca do dalszego tworzenia. Zaraz. Zapowiadasz grę, a więc musisz mieć tę grę, aby ją zapowiadać. Skoro jej nie masz to do jakiego tworzenia. Osoby, które nie mają gier na ukończeniu nie mają czego zapowiadać. Szukacie poklepu po plecach, aby mieć motywację do odpalania rpgmakera, ale tak nie postępują twórcy tylko pozerzy i ludzie, którzy chcą atenccji tak naprawdę za nic. Weź przykład z Zombika czy Skacia i wielu innych osób, które są twórcami gier, a nie próbują ich udawać. Oni zapowiadają gry kiedy są ukończone w 90%, a nie wykorzystują temat zapowiedzi do marnotrawienia czasu na jakies pustostany i bełkoty rzeczy, których po prostu nie ma.
Ostatnio zmieniony pn lip 12, 2021 4:06 pm przez Rubin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat został edytowany (treść została ukryta) z powodu naruszenia punktu regulaminu 2.5

Awatar użytkownika
Rubin
Posty: 324
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:33 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Rubin »

Tutaj również powtórka co w temacie Kate [Wymagane logowanie]
PInroz pracuje nad grą, screeny z niczego się nie wzięły. Wiadomo że każdy z nas nie spędza 24h nad makerem i nie męczy projektu, bo żyjemy w realnym świecie, a maker jak to świetnie ujął Pinroz, to tylko odskocznia od rzeczywistości.
I ponownie, jeśli będzie miał autor zapowiedzi ochotę, to opublikuje jakieś informacje, jeśli będzie chciał zapowiedź może i widnieć kilkanaście lat, a on niech sobie robi na spokojnie projekt, a pozostali niech nie wywierają na nim presji, by cokolwiek wydano.

Jak autor uzna że gra jest skończona, to ją wyda, jeśli nie, to jej nie będzie. Nie ma sensu bym się powtarzał z poprzedniego postu, więc po prostu po więcej "usprawiedliwienia", odsyłam powyżej w odnośniku.

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: X-Tech »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn lip 12, 2021 9:13 pm
Tutaj również powtórka co w temacie Kate [Wymagane logowanie]
PInroz pracuje nad grą, screeny z niczego się nie wzięły. Wiadomo że każdy z nas nie spędza 24h nad makerem i nie męczy projektu, bo żyjemy w realnym świecie, a maker jak to świetnie ujął Pinroz, to tylko odskocznia od rzeczywistości.
I ponownie, jeśli będzie miał autor zapowiedzi ochotę, to opublikuje jakieś informacje, jeśli będzie chciał zapowiedź może i widnieć kilkanaście lat, a on niech sobie robi na spokojnie projekt, a pozostali niech nie wywierają na nim presji, by cokolwiek wydano.

Jak autor uzna że gra jest skończona, to ją wyda, jeśli nie, to jej nie będzie. Nie ma sensu bym się powtarzał z poprzedniego postu, więc po prostu po więcej "usprawiedliwienia", odsyłam powyżej w odnośniku.
Screeny z niczego się nie wzięły. Ustawić zapowiedź z własnyych grafik jeśli lubisz robić piksele lub znalezionych grafik z neta może każdy w parę chwil i udawać, że robi grę. To jeszcze na rękę takim pikselarzom, bo pod pretekstem zapowiedzi chwalą się pikselami. Czyli rozumiem, że skoro maker czy inne silniki do tworzenia gier są po to, abyśmy mogli dla własnej satysfakcji zakładać zapowiedzi gier, których nawet nie zaczęliśmy porządnie robić i robić w ten sposób masę ludzi w bambuko dla własnego poklasku choć tak naprawdę nie potrafimy robić gier. Dotychczasowa gra Pinroza dostała ocenę 2/10 na twierdzy. Spoko. Wiarygodnośc tego pana imponujaca

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: McLaren »

Nie ma co dyskutować, czas pokaże, czy gra powstanie, czy też nie.

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Akser »

nie ma zasady czy gra jest zrobiona na RTP czy na autorskich zasobach. Gra musi mieć w sobie ducha, który odda uczucie że autor gry robił ją dla przyjemności. Owszem nie twierdze ze caly proces tworczy autora musi wygladac tak ze on siada do kompa i z usmiechem robi gre bo wiadomo jak to w zyciu jest ze bywaja momenty ze sie przymuszamy do ich tworzenia bo zamiast jechac na spotkanie z dziewczyna to wlaczasz kompa i robisz projekt. to jest frustrujace ale zarazem tutaj jest juz wyzszy poziom bo wtenczas tak rodzi sie pasja do robienia gier.
Zagralem w twoja gre ktora trafila na twierdze bo napisal ktos do niej recke Witch Day i przyznam ze ta gra najwyzszych lotow no nie jest.
W sumie --> bardzo dobrze ze ja zrobiles i wyglada ona tak jak wyglada, bo jest to kolejny dowod na to ze pseudo konkursiki ktore nic nie wnosza
i wysysaja czas tworcow, ktorzy powinni zajac sie prawdziwimi projektami. Robia gry nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia i sa wysysaczami czasu nie tylko tworcy ktory przy niej siedzial ale i gracza siadajacego przed tym i czytajacego te dyrdymały w dialogach.
Oraz nie zaslaniaj sie tym czy ktos wydal gre czy nie. pamietaj o tym ze ktos gry wydawac nie musi by byc ekspertem z programowania RPG Makera
bo wystarczy ze sam dla siebie pobawi sie edytorem i co najwazniejsze gra w masy gier i ja jestem taka osobą.
Jesli chcesz moge co tydzien wydawac gierki na RTP z kilkoma mechanikami i byc na liscie z 20 pozycjami jak Zombik, ktorego produkcje (pczywiscie nie wsyzstko), ale w wiekszosci wygladaja podobnie. Nie o to tutaj chodzi. Kazdy z nas ma prawo do opinii i wyrazenia tego co mysli i sadze ze
Anvocun to projekt ktory w mojej ocenie predzej czy pozniej stanie sie czarnym paskiem - bo nigdy nie zostanie wydany.

Wracajac do kejta z rijo. nie wypowiadaj sie na jego temat bo nie tylko on ale tez i inna osoba ktora uciekla ze swoimi tematami z tego forum gdy zostala doscisnieta z pytaniami o gre utwierdzili mnie ze sa atencjuszami ktorzy szukaja poklasku w spolecznosci a tak na serio nigdy tej spolecznosci powaznie nie traktowali. Nie robia gier z pasji tylko dla poklasku i fejmu, zeby ich chwalic, zeby pisac jacy sa ekstra zaje####fajni, a najlepiej zeby zaplacic 30srebnikami w donejcie na twitchu.. Nie ma tutaj pasji do gier, nie ma szczerych pobudek do rpg makera - jest tylko i wylacznie chec siania fermentu i odoru podobnego do tego, wydobywajacego sie z kanalizacji. Takie osoby beda ignorowane i beda czarnym paskiem na czacie. A jesli beda probowac powrocic do spolecznosci tworcow nie zostanie im to zapomniane i ich występki beda przypominane przez takie osoby jak m.in ja albo xtech.

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn sie 02, 2021 6:38 pm
Anvocun to projekt ktory w mojej ocenie predzej czy pozniej stanie sie czarnym paskiem - bo nigdy nie zostanie wydany.
Było by śmiesznie gdyby było inaczej ;)
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn sie 02, 2021 6:38 pm
Oraz nie zaslaniaj sie tym czy ktos wydal gre czy nie. pamietaj o tym ze ktos gry wydawac nie musi by byc ekspertem z programowania RPG Makera
bo wystarczy ze sam dla siebie pobawi sie edytorem i co najwazniejsze gra w masy gier i ja jestem taka osobą.
Czy ja wiem. Ja też lubię grać w gry z RPG Makera i nie wątpię że możesz znać jakieś tam podstawy, jednak nie ukrywam że chętnie bym zobaczył jakąś twoją grę, chociaż by na RTP :ugeek:
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn sie 02, 2021 6:38 pm
Wracajac do kejta z rijo. nie wypowiadaj sie na jego temat bo nie tylko on ale tez i inna osoba ktora uciekla ze swoimi tematami
Zaraz, czekaj przecież temat Kejta nadal jest aktywny, można przecież tam pisać.
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
pn sie 02, 2021 6:38 pm
A jesli beda probowac powrocic do spolecznosci tworcow nie zostanie im to zapomniane i ich występki beda przypominane przez takie osoby jak m.in ja albo xtech.
Występki... zabrzmiało to tak jak by morderca lub gwałciciel wyszedł z więzienia i stara się wrócić do normalnego życia, ale taki Akser lub X-Tech będą pamiętali jego występki XD

No cóż nie pozostaje mi nic innego jak tworzyć i zaskoczyć dwóch niedowiarków, że jednak robię to z pasji a nie dla atencji ;)

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: McLaren »

@PInroz nie pamiętam czy kiedyś o to pytałem, ile będzie pancerzy w grze? Broni, tarcz itp?

ODPOWIEDZ