[ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Ja tam czekam aż pojawi się grywalne demo Anvocun. Mam takie odczucia, że to będzie taki Gothic stworzony w silniku RM. Nastały czasy gier ambitnych na polskiej scenie. Poprzeczka stoi dość wysoko, ale myślę, że twój projekt bez problemu sobie z nią poradzi patrząc na ilość włożonej pracy w same animacje walki, które wyglądają bardzo fajnie, a nawet lepiej niż w mojej własnej grze.

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: McLaren »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz sie 22, 2021 10:35 pm
Mam takie odczucia, że to będzie taki Gothic stworzony w silniku RM.
Ja wręcz liczę na to, że to będzie Gothic w RM ;)

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
ndz sie 22, 2021 10:35 pm
Ja tam czekam aż pojawi się grywalne demo Anvocun. Mam takie odczucia, że to będzie taki Gothic stworzony w silniku RM.
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob sie 28, 2021 12:27 pm
Ja wręcz liczę na to, że to będzie Gothic w RM
Cóż, takie są plany :roll: Plany typu... dostajesz w mordę na dzień dobry i radź sobie sam :mrgreen: Trzeba to tylko dobrze wykorzystać fabularnie, by aż tak nie wyglądało jak w Gothicu :ugeek:

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Dasz sobie radę. Sama wizja gry jest interesująca, a to duży plus. Chętnie przeszedłbym i zrecenzował twoje Anvocun. Myślę, że recenzja mojego autorstwa dość dokładnie pokazała ci plusy i minusy. Jeśli podejmuję się recenzowania, to podchodzę do tego z perspektywy twórcy. Na to jednak przyjdzie czas, gdy pojawi się grywalna wersja.

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Natan Zuckerkandl »

To będę czekał na grę ;)

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Akser »

Co sie dzieje z projektem czy skonczyl on juz tak samo jak wiedzmin kres ekipy wilczego miotu i heros z lasu i wyladowal w koszu czy Pinroz nadal sie zastanawia jakie kolorki i kontrasty wybrac dla Anvocun. Od dluzszego czasu nie widze aby w temacie z zapowiedzia byly jakies sensowniejsze informacje lecz robota stoi i ani rusz do przodu. Zaczynam powaznie martwic sie o projekt i wzrasta we mnie poczucie oszukanego potencjalnie zainteresowanego gracza tym ze projektem bo jego autor raczej go nie wyda.
Kiedy bedzie jakies grywalne demo, kiedy zostana napisane jakies konkretne informacje na temat gry z planowana premierą?
Moze niech pinroz zrobi to samo co zrobil wilczy pomiot i poprosi o pomoc te same osoby ktore wilczy miot wpuscil do swojej ekipy i pRoFeSjOnAlIsCi od kontrastow ukoncza ten projekt za niego skoro sam Pinroz nie potrafi Oczywiscie w konsekwencji gra nie bedzie nadawac sie do niczego bo dostanie 1/10 ale bedzie ukonczona, jednak lepsze rydz niż nic, prawda?
Caly czas sie zastanawiam dlaczego te zapowiedzi sie pojawiają i tym bardziej, dlaczego ich potencjał jest tak mocno zaniedbywany i niedoceniany przez twórców, przecież wasze zapowiedzi mają ponad 10tyś wyświetleń na forum to z tak ogromnym bagażem zainteresowania zając sie konkretnie projektem i go ukonczyc to jest on po prostu bezczelnie olewany i sznasa na sukces, drzemiaca w ogromnej ilosci wyswietlen, grzebana jest zywcem.
Przeciez to jest pogarda dla interesantow projektem ktorzy poswiecaja swoj czas na czytanie informacji w zapowiedzi gry, ktora nigdy nie zostanie wydana. Prawdziwi tworcy robia zapowiedz gry sa pewni ze projekt zostanie wydany, a nie odwrotnie. Pozostali robia tak ze pisza zapowiedz i gra nigdy nie wychodzi i moje slowa znajdziecie w projekcie chociazby Dokura, ktory to nie dosc ze zrobil zapowiedz gry, strugał madrego na czacie a w rezultacie, skasowal swoje konto na discordzie i przepadl jak kamien w wode.. Ja sie pytam czy tak postepuja prawdziwy tworcy?
Tak postepuja osobnicy, na ktorych nie warto poswiecac nawet minuty by ich zwyklinac, bo szkoda na to po prostu czasu. Zbesztac mozna osoby ktore wiemy ze ukoncza projekt i dac im impuls do dzialania, a tutaj? z kim rozmawaic? z czlowiekiem ktory nigdy gry nue ukonczy?
To samo tyczy sie wlasnie Anvocun, juz nie mam sily sie po prostu powtarzac jak katarynka, bo wszyscy wiemy jak sie skonczy przygoda z tym projektem... W archiwum tego forum z zamknietym watkiem do prowadzenia dyskusji.

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

Miło że skreślasz projekt, tylko dla tego że nie dostajesz konkretów :roll: A skoro nie masz siły powtarzać w kółko tego samego, to najlepiej dla wszystkich żebyś nie powtarzał. Ale w sumie to powtarzaj sobie, twoje czepialstwo daje mi mocnego kopa do tworzenia :mrgreen: Forum, powstało po to by zrzeszać ludzi którzy mają to samo hobby i tu podkreślam HOBBY. Jest niewielki procent który chce na grze zarobić i to nic złego, ale karcenie każdej osoby, która chwali się że coś robi mimo iż ma np. 3% z 100% ukończonego projektu, jest nieporozumieniem. Ja rozumiem można mieć swoje zdanie, nawet negatywne. Ale zaśmiecanie wątku swoimi fochami jest strasznie nie na miejscu. Co naprawdę mnie zastanawia, dlaczego takie osoby jak ty jeszcze nie zostały utemperowane przez administracje. A ponoć to na ZAKAZANYM FORUM JEST ŹLE :roll:

Meh, no cóż powiem tyle gra się tworzy i to najważniejsze :ugeek:

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: McLaren »

@Akser zapewniam cię, że PInroz jest twórcą sumiennym. Podjął się zrobienia gry i z całych sił zmierza, by ją skończyć. Nie jest to zapowiedź na pokaz, typu: odpaliłem makera, zrobiłem kilka screenów z map i voila. W tym przypadku mamy do czynienia z projektem ambitnym, wymagającym ogrom poświęconego czasu, besztanie autora jest nieuzasadnione i w niczym to nie pomoże.

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Będąc szczerym Pinroz tworzy cały czas. Na discordzie jest pełno zajawek, pomysłów, zmian i koncepcji nowej szaty graficznej, więc trochę nie rozumiem sytuacji. Chłopak tworzy Anvocun i dostaje z liścia za nic nie robiebie. Gubię się w priorytetach. Taki Wiedźmin nic nie pokazał od dawien dawna dla przykładu, a o nim przycichło.

X-Tech
Posty: 185
Rejestracja: wt cze 02, 2020 1:54 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: X-Tech »

Od kiedy to się przekłada ilość szumu atencjusza nad wiarygodność autora zapowiedzi. Przykładami są osoby jak Zombik czy Skaciu. Wpada jeden czy drugi, bo zbudował w większosci grę. Nie mija miesiąc czy dwa od zapowiedzi i dostajesz gręm, a ten miesiąc dwa wcześniej informacje o tym co już jest zrobione plus parę słów ekstra. Przecież dobrze wiemy, że w większości nieautorskie projekty budowane pod atencję szumu zapowiedzi od zera razem z zapowiedzią to najczęściej marnotrawiąca czas ludzi oszukańcza dziura tworzona no bez urazy ale ludzi, którzy nie mają za bardzo zdolności do tworzenia gier i dobrze o tym wiedzą więc zamiast robić gry i je wydawać i się rozwijać marnotrawią czas innych na ściemach i atencjonowanii się, a to zrobieniem pikseli w przerwie między zębami npca, albo źdźbłami trawy na d*e nosorożca w lesie za krzakiem. TO wszystko tylko karmienie atencji i odwracanie uwagi od faktu, że jedna czy druga osoba, nie potrafi robić gier, ale poszukuje atencji za nic, na którą nie zasługują, bo jest toksycznym zjawiskiem. Dlaczego ludzie, którzy są autentycznymi twórcami jak Zombik czy Skaciu robią gry szybko i efektywnie. To proste, bo są prawdziwymi twórcami, a nie pozerami atencjuszami. Zamiast tracić czas na szumienie o tym, że sobie zmieniają kolorki milion razy w pikselach mrówki między palcami u nogi dwudziestopięcioplanowego npc - ci ludzie robią gry , a kiedy je publikują dostajesz informacje o grze, która jest już niemal ukończona. Co tu dużo zrozumieć - projekt, który ktoś ciągnie na siłę poszukiwaniem atencji do swojej osoby od zera i robieniem każdego pod sugestie jakiś osób z neta to jedna wielka niepewna nieautoska ciągnięta na siłę produkcja typu mappet show gdzie liczy się tylko karmienie atencji, a nie stworzenie dobrej gry. to nie tylko obraz braku umiejętności autora do tworzenia gier, ale przede wszystkim w większości wypadków marnotrawstwo czasu innych i jedno wielkie oszustwo.

ODPOWIEDZ