[ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

Skoro tak, to postaram się w tym roku wstawić jakiś filmik z Anvocun (nie obiecuję ale postaram się). No to w takim razie czeka mnie sporo pracy by przystosować grę do tego stanu by nadawała się ona do nagrania :shock: Mam jeszcze niecałe 5 miesięcy, więc biorę się do roboty :mrgreen:

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Pinroz spokojnie. Zobacz, że nawet ja czasami publikuję tak zwane "test mechaniki", by pokazać jakąś zajawkę :) Ja bardzo chętnie zobaczę co tam stworzyłeś do tej pory. Nawet jeśli jest to troszkę rozkrzaczone, to możesz dodać napis "w trakcie prac" i będzie git :)

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Akser »

[
Spoiler:
quote=PInroz post_id=1005 time=1597051294 user_id=62]
Skoro tak, to postaram się w tym roku wstawić jakiś filmik z Anvocun (nie obiecuję ale postaram się). No to w takim razie czeka mnie sporo pracy by przystosować grę do tego stanu by nadawała się ona do nagrania :shock: Mam jeszcze niecałe 5 miesięcy, więc biorę się do roboty :mrgreen:
[/quote]
Ja bym proponował na spokojnie i nie ulegać społecznej presji :d. Jak skończysz to będzie :)
Jako wierny fan zajawek mechanik, licznę na wszelkiego rodzaju atrakcje z tym związane, które pojawią się w grze :

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: mickul7682 »

Kiedy będziesz publikował jakiś materiał o tym jak wygląda rozgrywka? Projekt żyje?

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt wrz 29, 2020 9:48 pm
Kiedy będziesz publikował jakiś materiał o tym jak wygląda rozgrywka?
W grudniu planuję materiał video, w którym przedstawiam kilka podstawowych mechanik nad którymi od dłuższego czasu pracuję. Film pojawi się na nowym kanale (prawdopodobnie z komentarzem), gdyż nie chcę go umieszczać na mój główny kanał.
[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt wrz 29, 2020 9:48 pm
Projekt żyje?
Tak projekt żyje i ma się całkiem dobrze :D

Awatar użytkownika
Loyni
Posty: 129
Rejestracja: czw sie 27, 2020 10:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Loyni »

Czekam na materiał video z gry.
Jestem ciekaw jak będzie wyglądać całość :ugeek:

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

No właśnie bo coś ucichło :D

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: PInroz »

Prace nad Anvocun nadal trwają... jednak z powodu ciągłych problemów z moim laptopem i napiętego harmonogramu związanego z życiem nie wiem czy zdążę z filmikiem prezentujący podstawowe mechaniki do grudnia. Zwłaszcza że HGS popchnął mnie do zrobienia ich w zupełnie inny sposób, przez co zaowocowało to o wiele sprawniejszą mechaniką zmiany wyglądu postaci. Co oczywiście wpływa też na inne mechaniki które muszę zrobić od nowa. Bo teraz patrzę jak zrobić poszczególne mechaniki tak by nie obciążały zbytnio grę, co oczywiście wpływa na ilość FPSów w czasie rozgrywki. Sama praca nad grą idzie mi bardzo powoli... robię wtedy kiedy mam wenę, a z tym też nie idzie zbyt produktywnie. Oczywiście nie porzucam projektu :mrgreen:

Jednak ciągłe pokazywanie materiałów, może być trochę męczące zwłaszcza że potrzebuję znacznie więcej czasu by dopieścić to co chcę wam pokazać. Więc jak nie wyrobię się w grudniu to proszę nie bić ;)

Jak jesteście ciekawi jak wygląda obecnie projekt, to możecie pytać HGSa. Pokazałem mu kilka rzeczy na discordzie. Doradził mi w kilku sprawach więc, na chwilę obecną mam co robić... o ile znajdę czas i chęci :ugeek:

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: HGS »

Gra będzie fest. Tyle powiem :D
Ładne grafiki, autorskie. Trochę mi klimatem z PP pachnie [tego pierwszego], jeśli chodzi o klimat grafik, natomiast mechaniką Pinroz z pewnością się tu chce nam popisać. Wizualizacja ekwipunku to ciężki temat i chyba doradzenie ci akurat nieco innych rozwiązań, niż pierwotnie zakładałeś będzie owocować po ich wprowadzeniu. Te FPSy w XP są bardzo delikatne i łatwo jest zepsuć równowagę.

Yami
Posty: 75
Rejestracja: wt cze 02, 2020 11:02 pm

Re: [ZAPOWIEDŹ - XP] Anvocun

Post autor: Yami »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
sob lis 28, 2020 8:52 pm
Zwłaszcza że HGS popchnął mnie do zrobienia ich w zupełnie inny sposób, przez co zaowocowało to o wiele sprawniejszą mechaniką zmiany wyglądu postaci.
HGS, dlaczego podpowiadałeś Pinrozowi ^^ teraz będziemy musieli czekać dłużej na grę ;d

ODPOWIEDZ