[RPM]Scorched Earth ✔

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
Redakcja
Posty: 446
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:31 pm

Re: [XP]Scorched Earth

Post autor: Redakcja »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
wt cze 09, 2020 4:39 am
Dziś pojawi się odświeżona wersja posta. Po godzinie 20:00 warto będzie zerknąć :)
Będzie jakaś konkretna zapowiedź ?
- już nie mogę się doczekać ;]]

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [XP]Scorched Earth

Post autor: HGS »

Odświeżyłem nieco temat i dodałem kilka informacji. Oczywiście nie chcę jeszcze wszystkiego zdradzać, ale szykuje się coś fajnego :)

Awatar użytkownika
Clown
Posty: 20
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:11 pm

Re: [XP]Scorched Earth

Post autor: Clown »

Nie mogę się doczekać pierwszej wersji technologicznej, coś czuję że sporo spędzę czasu nad tą grą. ;)

Awatar użytkownika
Soul
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 01, 2020 10:15 pm

Re: [XP]Scorched Earth

Post autor: Soul »

O. Z chęcia przeczytałbym coś o systemie walki w tej grze, bo z gatunku gry ciężko wywnioskować czym dokładnie będzie (jedynie mogę się spodziewać turówki na mapie, po stylizacji na Fallouta, ale nie można być niczego pewnym). Ciekawi mnie też na jakiej zasadzie będzie działać AI wrogów. Tylko pls nie obrzucaj gracza lore i wszystkimi mechanikami na samym początku gry ;P

Awatar użytkownika
Diego
Posty: 65
Rejestracja: wt cze 09, 2020 10:27 am

Re: [XP]Scorched Earth

Post autor: Diego »

Widzę Haxo zaktualizowałeś zapowiedź. serio gra się mega zapowiada, nie mogę się doczekać.
O. Z chęcia przeczytałbym coś o systemie walki w tej grze
tak jak napisał Soul - ja miałem okazje na żywo poprzez udostępnienie gameplayu oglądać jak wygląda system walki i tutaj jest bardzo dobrze wykonana robota. Co prawda trzeba tam jeszcze dopracować, no ale wiadomo, projekt jest nadal w fazie rozwoju.

Możesz być na mnie zły czy nie, ale będąc szczerym czekam na ten projekt tak samo jak na PP II, gdzie wiem jak przy Pogromcy się bardzo mocno napracowałeś ;], ale ten projekt również należy do ciekawych ;]

Yami
Posty: 75
Rejestracja: wt cze 02, 2020 11:02 pm

Re: [XP]Scorched Earth

Post autor: Yami »

@HGS
chyba mamy najbardziej wyczekiwaną gierkę na forum, widziałem filmiki które przesylałeś na discorda i zapowiada się mega produkcja :o
Mam nadzieję że znajdzie sie tutaj jakaś szczątkowa fabuła i będą jakieś interesujące misje ;]

Tak btw, będzie możliwość jazdy czołgiem ? ;d

Awatar użytkownika
Clown
Posty: 20
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:11 pm

Re: [XP]Scorched Earth

Post autor: Clown »

[Wymagane logowanie] pisze: [Wymagane logowanie]
śr cze 10, 2020 4:27 am
Tak btw, będzie możliwość jazdy czołgiem ? ;d
Znając Haxo pewnie by dał radę to zrobić z łatwością, (dochodzi do tego popularny skrypt który ułatwia jeszcze bardziej tworzenie pojazdów: Heretic's Vehicles XP), ale wydaje mi się, że czołg mógłby lekko zepsuć klimat rozgrywki i ją zbyt ułatwić :| .

Awatar użytkownika
Clown
Posty: 20
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:11 pm

Re: [XP]Scorched Earth

Post autor: Clown »

@HGS
W rozpisce prowiantu, jest napisane "Puszcza z konserwą" nie powinno być przypadkiem Puszka? Tak mówię na wszelki wypadek ;) .
Spoiler:
Obrazek

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [XP]Scorched Earth

Post autor: HGS »

Dziennik zmian:
-Dodano do gry SI przeciwnikom. Jest ono mało złożone, ale lepsze takie niż żadne. Przeciwnicy starają się oflankować gracza lecz ci nie szarżują masowo.
- Zmieniłem tryb strzelania w moim ABS. Wcześniej przeciwnicy mogli bić na skos, a gracz nie. Zmieniło się to i od teraz zarówno gracz jak i przeciwnicy będą podlegać pod te same zasady [góra, lewo, prawo, dół].
- Gdy przeciwnik zauważy gracza wyświetla się ikonka :!: .
- Powstała już pierwsza mapa [jest jeszcze w trakcie realizacji]. (Zdjęcie niżej)
- Dodano mechanikę drzwi i terminali


WAŻNE INFO!!!
Niedługo pojawi się opis fabuły :shock: :o :shock: :o :shock:

Obrazek

Odpowiadając na zadane pytania:
@Clown dzięki za spostrzegawczość :D "Nie spałem 27h, więc miałem prawo wtedy palnąć babol"
Czołg pojawi się w grze ;)

Nie mam ci @Rubin za złe, że czekasz na obie gry. Wspominałem - To coś może przyćmić Pogromcę - spodziewam i się tego nawet ;)

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [XP]Scorched Earth

Post autor: McLaren »

@HGS pełen podziw na to, co potrafisz zrobić w tym programie.
Grafika przypomina mi pewną grę, Alien Shooter ;)

ODPOWIEDZ