[RPM]Scorched Earth ✔

Dział projektów w pierwszej fazie tworzenia (tytuł, informacje pierwotne, skromna prezentacja projektu).
S0LDIER
Posty: 77
Rejestracja: pn cze 29, 2020 4:33 pm

Re: [RMXP]Scorched Earth ✔

Post autor: S0LDIER »

Pamiętam jak pokazywałeś na discordzie gameplay. Kurde, napisz coś więcej jak prace nad grą, lub wrzuć jakiś filmik na swój kanał na YouTube z rozgrywki, bo napatrzeć się nie mogłem na grę :geek: :geek:

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Scorched Earth ✔

Post autor: HGS »

Eden w pierwszej kolejności. Aktualnie ciągnę 4 projekty na raz :)

Awatar użytkownika
Natan Zuckerkandl
Posty: 167
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 3:18 am

Re: [RMXP]Scorched Earth ✔

Post autor: Natan Zuckerkandl »

Masz ciekawe projekty @HGS , ten przypomina mi Fallout, pewnie lubisz tą grę? Głupie pytanie, widać, że znasz i lubisz ;) Bardzo podobają mi się pomieszczenia w środku ale na zewnątrz jak gdyby pusto było. Liczę w grze na rozpierduchę i szybką akcję ;)

Awatar użytkownika
Teo
Posty: 126
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 8:46 pm

Re: [RMXP]Scorched Earth ✔

Post autor: Teo »

Bardzo czekam na ten projekt. Widać że włożyłeś w to mase pracy i patrząc na twoje pozostałe gry: Pogromcę oraz Eden, widać że masz potężną wiedze o programowaniu, bo twoje projekty są tak bardzo zróżnicowane między sobą. Twoje wizje gier są świetne. Czekam z niecierpliwością.

Awatar użytkownika
mickul7682
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 06, 2020 11:58 am

Re: [RMXP]Scorched Earth ✔

Post autor: mickul7682 »

Gry tak szybko chyba nie ujrzymy. Pogromca i Eden są aktualnie najbardziej rozwijanymi projektami z tego co zauważyłem. RPG robisz świetne, strategie - się okaże, ale ciekawi mnie mimo wszystko jak poradziłbyś sobie ze światem w stylu Fallouta.

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [RMXP]Scorched Earth ✔

Post autor: Akser »

Fallout :mrgreen: wiem ze jestes fanem tej gry i zwazajac na twoje zaangazowanie w projekty i oddanie w ich rozwoj jestem ciekaw jakby wysza ta gra Juz wyobrazam sobie taki panel w rogu ekranu jak w starcrafcie jak ktos cos tam gada Ogolnie systemy i hud wyglada bardzo interesujaco i mechaniki ktore wprowadziles do tego Podobalo mi sie zastosowanie blokady widzenia przeciwnika przez sciane i zasieg jego wzroku
no i o naparzaniu strzelaniem nie wspomne

czekam na te gre i licze ze po edenie sie za nia wezmiesz

Awatar użytkownika
HGS
Posty: 341
Rejestracja: wt maja 26, 2020 4:27 pm

Re: [RMXP]Scorched Earth ✔

Post autor: HGS »

Tak. Pogromca i Eden niestety, ale opóźnią prace nad tą grą. Ja w tym momencie mogę tworzyć max 2 projekty na raz, więc nie chcę sie zasypać projektami, bo odbije się to na jakości.

Awatar użytkownika
Akser
Posty: 258
Rejestracja: pt cze 05, 2020 5:18 pm

Re: [RMXP]Scorched Earth ✔

Post autor: Akser »

zajmij się tylko edenem.

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: [RMXP]Scorched Earth ✔

Post autor: McLaren »

Skończ Pogromcę @HGS ;)

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 213
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:35 pm

Re: [RMXP]Scorched Earth ✔

Post autor: PInroz »

Osobiście czekam na tę grę, bo naprawdę korci mnie by w nią zagrać.

ODPOWIEDZ